subHeader

Odměna kontaktního místa Ústí nad Orlicí 5. 10. 2015

09.10.2015

Dne 5. 10. 2015 se zúčastnili výherci soutěže ,,Ambiente“ výletu do Prahy.

Výherci z kontaktního místa Ústí nad Orlicí: Tomáš Kárský, Veronika Gerčáková, Lucie Hartmanová, spolu s oblastním ředitelem, Ladislavem Doudou, asistentkou regionálního ředitele, Evou Lukšovou a asistentkou oblastního ředitele Karolínou Šulcovou, vyrazili za výkony a odměnu na večeři do výtečné restaurace  Ambiente  Brasileiro v Praze. Abychom si výlet řádně užili, jelo se vlakem, kde vládla pohodová atmosféra. 

Po příjezdu jsme se vydali rovnou do restaurace, která nás již od pohledu uchvátila, stejně tak, jako přítomnost Karla Gotta s rodinou, kteří si vychutnávali svou večeři. Po celou dobu jsme ochutnávali všechny druhy masa, například, kuřecí srdíčka, jehněčí kýtu, hovězí krk, kýtu z přeštického vepře, krevety a spoustu dalších druhů. Ochutnali jsme i velké množství sýrů, dále jsme si vybírali z vynikajících salátů, sushi, ovoce, ale co nás opravdu uchvátilo, byl podávaný grilovaný ananas. Jako tečku za vynikající večeří si někteří dali dezert, který byl jak jinak, než výtečný. S plnými žaludky jsme se vydali pojít Václavák, aby nám alespoň trochu slehlo, na cestu vlakem zpět domů. Tento gurmánský večer si všichni užili.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články