Odměna kontaktního místa Ústí nad Orlicí 5. 10. 2015

09.10.2015

Dne 5. 10. 2015 se zúčastnili výherci soutěže ,,Ambiente“ výletu do Prahy.

Výherci z kontaktního místa Ústí nad Orlicí: Tomáš Kárský, Veronika Gerčáková, Lucie Hartmanová, spolu s oblastním ředitelem, Ladislavem Doudou, asistentkou regionálního ředitele, Evou Lukšovou a asistentkou oblastního ředitele Karolínou Šulcovou, vyrazili za výkony a odměnu na večeři do výtečné restaurace  Ambiente  Brasileiro v Praze. Abychom si výlet řádně užili, jelo se vlakem, kde vládla pohodová atmosféra. 

Po příjezdu jsme se vydali rovnou do restaurace, která nás již od pohledu uchvátila, stejně tak, jako přítomnost Karla Gotta s rodinou, kteří si vychutnávali svou večeři. Po celou dobu jsme ochutnávali všechny druhy masa, například, kuřecí srdíčka, jehněčí kýtu, hovězí krk, kýtu z přeštického vepře, krevety a spoustu dalších druhů. Ochutnali jsme i velké množství sýrů, dále jsme si vybírali z vynikajících salátů, sushi, ovoce, ale co nás opravdu uchvátilo, byl podávaný grilovaný ananas. Jako tečku za vynikající večeří si někteří dali dezert, který byl jak jinak, než výtečný. S plnými žaludky jsme se vydali pojít Václavák, aby nám alespoň trochu slehlo, na cestu vlakem zpět domů. Tento gurmánský večer si všichni užili.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články