Odměna za miliónovou pobočku - Děčín 2015

01.07.2015

Ve dnech 21. – 23. 6. 2015 se zúčastnil tým pobočky Děčín dvoudenního sportovně-relaxačního pobytu v hotelu Sportlife v Rumburku.

Pobyt dostali za odměnu od regionálního ředitele Zdeňka Fibricha za miliónovou pobočku za březen 2015. Makléře čekal bohatý program. První večer si užili v Country klubu ve vesničce zvané Království, kam se dostali po svých, další den je čekalo sportovní dopoledne s badmintonem a stolním tenisem. Odpoledne se relaxovalo ve whirpoolce a sauně, večer makléři porovnali své síly v bowlingu. Celý pobyt byl spojený s plošným „lístečkováním“. Pobočka vyhodnotila pobyt jako velice motivující a skvěle strávený čas ve společnosti kolegů. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích