Odměna za miliónovou pobočku - Děčín 2015

01.07.2015

Ve dnech 21. – 23. 6. 2015 se zúčastnil tým pobočky Děčín dvoudenního sportovně-relaxačního pobytu v hotelu Sportlife v Rumburku.

Pobyt dostali za odměnu od regionálního ředitele Zdeňka Fibricha za miliónovou pobočku za březen 2015. Makléře čekal bohatý program. První večer si užili v Country klubu ve vesničce zvané Království, kam se dostali po svých, další den je čekalo sportovní dopoledne s badmintonem a stolním tenisem. Odpoledne se relaxovalo ve whirpoolce a sauně, večer makléři porovnali své síly v bowlingu. Celý pobyt byl spojený s plošným „lístečkováním“. Pobočka vyhodnotila pobyt jako velice motivující a skvěle strávený čas ve společnosti kolegů. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články