Opět nejdůvěryhodnější značkou v realitní branži

12.11.2018

PRAHA, 12. 11. 2018 – Společnost M&M Reality obhájila prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka, kterou pořádá agentura ATOZ Marketing Services. Jedná se o celonárodní průzkum, v jehož rámci 4 tisíce českých spotřebitelů hodnotí důvěryhodnost značek. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo na galavečeru v kostele sv. Anny v Praze 8. listopadu.

Za nejdůvěryhodnější realitní kancelář v Česku označili spotřebitelé společnost M&M Reality už podruhé v řadě. „Ocenění Nejdůvěryhodnější značka je prestižní záležitostí. Jedná se o hodnocení přímo od zákazníků, proto má pro nás velikou váhu. O to víc, že se nám podařilo prvenství obhájit,“ říká majitel holdingu M&M Reality Petr Morcinek.

Společnost M&M Reality je největší realitní kanceláří v zemi a jen za loňský rok prodala 24 tisíc nemovitostí v hodnotě 32,7 miliardy korun. Pracuje pro ni přes 2 500 makléřů, kteří mají od svých klientů více než 98 % kladných referencí.

Firma poskytuje komplexní servis od samotného prodeje či pronájmu, přes zajištění financování, veškerého pojištění, ale třeba i rekonstrukce movitosti či převodu energií. Zaměstnanci společnosti M&M Reality pracují s přelomovou aplikací pro tablety Moderní makléř, která jim umožňuje všechny úkony spojené s prodejem, pronájmem či financováním nemovitosti vyřešit z jednoho místa a během několika minut a z pohledu klienta naprosto přehledně, srozumitelně a profesionálně.  

Důvěryhodné značky jsou jediným marketingovým programem na českém trhu, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru. Výzkumnou agenturou, která letos anketu mezi 4 tisíci spotřebiteli prováděla, byla společnost Nielsen. Letošní ročník průzkumu byl celkově už čtvrtým, ovšem kategorie realitních kanceláří byla zařazena až vloni, kdy tedy rovněž zvítězila společnost M&M Reality.

Kontakt pro novináře:
Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii 
GSM: +420 739 523 465 
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , Tiskové centrum

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích