Opět nejdůvěryhodnější značkou v realitní branži

12.11.2018

PRAHA, 12. 11. 2018 – Společnost M&M Reality obhájila prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka, kterou pořádá agentura ATOZ Marketing Services. Jedná se o celonárodní průzkum, v jehož rámci 4 tisíce českých spotřebitelů hodnotí důvěryhodnost značek. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo na galavečeru v kostele sv. Anny v Praze 8. listopadu.

Za nejdůvěryhodnější realitní kancelář v Česku označili spotřebitelé společnost M&M Reality už podruhé v řadě. „Ocenění Nejdůvěryhodnější značka je prestižní záležitostí. Jedná se o hodnocení přímo od zákazníků, proto má pro nás velikou váhu. O to víc, že se nám podařilo prvenství obhájit,“ říká majitel holdingu M&M Reality Petr Morcinek.

Společnost M&M Reality je největší realitní kanceláří v zemi a jen za loňský rok prodala 24 tisíc nemovitostí v hodnotě 32,7 miliardy korun. Pracuje pro ni přes 2 500 makléřů, kteří mají od svých klientů více než 98 % kladných referencí.

Firma poskytuje komplexní servis od samotného prodeje či pronájmu, přes zajištění financování, veškerého pojištění, ale třeba i rekonstrukce movitosti či převodu energií. Zaměstnanci společnosti M&M Reality pracují s přelomovou aplikací pro tablety Moderní makléř, která jim umožňuje všechny úkony spojené s prodejem, pronájmem či financováním nemovitosti vyřešit z jednoho místa a během několika minut a z pohledu klienta naprosto přehledně, srozumitelně a profesionálně.  

Důvěryhodné značky jsou jediným marketingovým programem na českém trhu, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru. Výzkumnou agenturou, která letos anketu mezi 4 tisíci spotřebiteli prováděla, byla společnost Nielsen. Letošní ročník průzkumu byl celkově už čtvrtým, ovšem kategorie realitních kanceláří byla zařazena až vloni, kdy tedy rovněž zvítězila společnost M&M Reality.

Kontakt pro novináře:
Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii 
GSM: +420 739 523 465 
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , Tiskové centrum

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články