Oslava miliónové pobočky - Jičín, 2016

13.09.2016

V pátek 9. září slavila pobočka Jičín hned 3 úspěchy: 1) historicky poprvé dosáhla obratu přes 1 milion korun, 2) asistentka Žaneta Pelcová získala ocenění Nejlepší asistentka regionálního ředitele Josefa Dolanského, 3) úspěšná makléřka Radmila Šepsová získala vůz pro nejlepšího makléře regionu za měsíc srpen.

Akce se konala u vedoucího pobočky Josefa Pelce v Březině a začala v poledních hodinách, kdy se začalo péct sele, a narazil se první sud plzeňské dvanáctky. Makléři za svůj krásný srpnový výkon dostali odměnu od svého oblastního ředitele Miroslava Horáka - účast na rybolovu u Jakuba Vágnera, od svého regionálního ředitele Josefa Dolanského kávovar a od vedoucího pobočky ohňostrojovou show. Oslava byla plná humoru, uvolněné atmosféry a nových přínosů do další práce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články