Oslava milionové pobočky Mladá Boleslav, 26. 4. 2016, Golf resort, Michalovice

29.04.2016

V měsíci březnu 2016 se stala pobočka Mladá Boleslav pobočkou milionovou - a za takový výkon uspořádal vedoucí pobočky Jan Koutný pro svůj team makléřů zaslouženou oslavu.

Výborný raut a hlavně pohodové setkání makléřů se uskutečnilo v restauraci Golf na Michalovicích, kde je nejen krásné okolí s rozsáhlými golfovými hřišti, ale i skvělá atmosféra.  Po celý večer nechyběla skvělá zábava a makléři z tohoto teamu úspěch náležitě oslavili. Vedoucí představil i nejmladší členku mladoboleslavské pobočky – 14 denní dceru Elenku. Ta se již brzy zúčastní školení pro makléře naší zelené rodiny a bude dalším parťákem na této pobočce. Přejeme pobočce další velkolepé úspěchy!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články