Oslava milionové pobočky Ústí nad Labem, 2016

30.06.2016

Měsíc duben 2016 byl pro naši pobočku ohledně produkce úspěšný, dosáhli jsme milionové mety, přesně 1.064.177,- Kč.

Jsme rádi za každý takový výsledek a tento měsíc se nám podařil, kromě prodejů všech makléřů, také výkup nemovitosti, který k tomu přispěl nemalou mírou. Takový úspěch by neměl zůstat bez odezvy, a proto jsme jako pobočka uspořádali team-building,
oslavu v naší oblíbené hospůdce "Zakázané uvolnění". Jelikož se jednalo o pátek, bylo všem jasné, že není potřeba spěchat a to i proto, že bylo pro nás připraveno úžasné občerstvení, jako byla pečená, uzená kýta, zeleninové saláty, míchané nápoje, pivečko, kafíčko, nealko nápoje a došlo i na oblíbené drinky. Makléři se bavili do pozdních hodin. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články