Oslava milionové pobočky Ústí nad Labem, 2016

30.06.2016

Měsíc duben 2016 byl pro naši pobočku ohledně produkce úspěšný, dosáhli jsme milionové mety, přesně 1.064.177,- Kč.

Jsme rádi za každý takový výsledek a tento měsíc se nám podařil, kromě prodejů všech makléřů, také výkup nemovitosti, který k tomu přispěl nemalou mírou. Takový úspěch by neměl zůstat bez odezvy, a proto jsme jako pobočka uspořádali team-building,
oslavu v naší oblíbené hospůdce "Zakázané uvolnění". Jelikož se jednalo o pátek, bylo všem jasné, že není potřeba spěchat a to i proto, že bylo pro nás připraveno úžasné občerstvení, jako byla pečená, uzená kýta, zeleninové saláty, míchané nápoje, pivečko, kafíčko, nealko nápoje a došlo i na oblíbené drinky. Makléři se bavili do pozdních hodin. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum