Oslava pokoření rekordu 10 miliónů - region Dolanský 2015

22.10.2015

Dne 29. 9 .2015 se uskutečnila oslava regionu Pepy Dolanského a Ládi Doudy, ku příležitosti prolomení hranice 10 milionů měsíčního obratu.

Všichni vedoucí regionu se v odpoledních hodinách sjeli do Pardubic, kde se oblékli od hlavy až po paty do černého oblečení, na které si dali laserové vesty a zavřeli se do temné místnosti, kde svedli krutý boj o přežití. Bojovníci soutěžili v pěti týmech, kdy krom statných válečníků mužského pohlaví, zabojovalo s maximálním nasazením i družstvo žen, které dokázalo rozprášit i několik statných válečníků a vystřílelo si tak ve finále krásné třetí místo! Všichni bojovníci dokázali, že nejen na manažerském, ale i na válečném poli umí podržet svůj tým díky svému úsilí a velitelským schopnostem. Mezi nejlepšími střelci se ukázala taková esa jako Láďa Douda, Míra Horák, Michal Burian, ale ani ostatní se neměli za co stydět. Celkové první místo v soutěži družstev získal Míra Horák se svým týmem. Po vydatném boji následovala vydatná večeře a tak se celý region přemístil do originální irské restaurace, kde si každý mohl vybrat dle své chuti, např. grilovaný hovězí steak z vyzrálého ořechu se salsou verde, ve vakuu marinovaný krutí steak ve smetaně s brambory LOUISIANA,  Buffalo wings, mix řízečků a v neposlední řadě hovězí tatarský biftek. To vše bylo řádně zalito zlatavým mokem, kdy si každý mohl sám točit ze samovýčepů až do plna hrdla.  OBA ŘEDITELÉ PEPA A LÁĎA DĚKUJÍ VŠEM ZA SKVĚLE ODVEDENOU PRÁCI A VŠICHNI VĚŘÍME, ŽE DOSAVADNÍ REKORD 10 MILIONŮ BUDE BRZY PŘEKONÁN MAGICKOU 11tkou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články