subHeader

Oslava pokoření rekordu 10 miliónů - region Dolanský 2015

22.10.2015

Dne 29. 9 .2015 se uskutečnila oslava regionu Pepy Dolanského a Ládi Doudy, ku příležitosti prolomení hranice 10 milionů měsíčního obratu.

Všichni vedoucí regionu se v odpoledních hodinách sjeli do Pardubic, kde se oblékli od hlavy až po paty do černého oblečení, na které si dali laserové vesty a zavřeli se do temné místnosti, kde svedli krutý boj o přežití. Bojovníci soutěžili v pěti týmech, kdy krom statných válečníků mužského pohlaví, zabojovalo s maximálním nasazením i družstvo žen, které dokázalo rozprášit i několik statných válečníků a vystřílelo si tak ve finále krásné třetí místo! Všichni bojovníci dokázali, že nejen na manažerském, ale i na válečném poli umí podržet svůj tým díky svému úsilí a velitelským schopnostem. Mezi nejlepšími střelci se ukázala taková esa jako Láďa Douda, Míra Horák, Michal Burian, ale ani ostatní se neměli za co stydět. Celkové první místo v soutěži družstev získal Míra Horák se svým týmem. Po vydatném boji následovala vydatná večeře a tak se celý region přemístil do originální irské restaurace, kde si každý mohl vybrat dle své chuti, např. grilovaný hovězí steak z vyzrálého ořechu se salsou verde, ve vakuu marinovaný krutí steak ve smetaně s brambory LOUISIANA,  Buffalo wings, mix řízečků a v neposlední řadě hovězí tatarský biftek. To vše bylo řádně zalito zlatavým mokem, kdy si každý mohl sám točit ze samovýčepů až do plna hrdla.  OBA ŘEDITELÉ PEPA A LÁĎA DĚKUJÍ VŠEM ZA SKVĚLE ODVEDENOU PRÁCI A VŠICHNI VĚŘÍME, ŽE DOSAVADNÍ REKORD 10 MILIONŮ BUDE BRZY PŘEKONÁN MAGICKOU 11tkou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články