Otevření nové centrály M&M Investiční a M&M Development

28.07.2017

Nová centrála M&M Investiční a M&M Development pojme až 25 lidí a disponuje také vlastní zasedací místností pro 10 osob. Prostory poskytují potřebný klid a zázemí pro podporu celého investičního oddělení. Od ledna 2015 vzrostla centrála z původních šesti na současných 22 zaměstnanců.

Staré prostory už nesplňovaly potřebu pracovního místa, které rychle rostoucí dceřiná společnost M&M Reality Holdingu potřebovala. Vedení společnosti si nyní pochvaluje dostatek místa a hlavně klid, který je při zpracování složitých administrativních úkonů jako je lustrace, platby, schvalování a tvorba smluv důležitý.

Slavnostní přestřižení pásky. Na obrázku Martin Ďuriš - výkonný ředitel M&M Investiční, Bc. Marek Ivaniš - obchodní ředitel M&M Development a Mgr. Barbora Leśniczaková - manažer IO.

Před 3 lety v červnu 2014 vložilo M&M Investiční na výkupech do uzávěrky M&M Reality Holdingu 1,8 milionu korun. V červnu 2017 to bylo již 12,63 milonu. Zásadním klíčem pro rozvoj M&M Investiční byly 3 projekty. Prvním byl projekt IPC (investiční poradce centrály), poté projekt ISP (investiční specialista pobočky) a v roce 2017 rozjezd projektu Rekonstrukce od M&M Development.

Děkujeme všem, kteří se slavnostního otevření zúčastnili. Nechyběli ani výkonný ředitel M&M Finance Michal Pitucha a výkonný ředitel M&M holding a.s. Zdeněk Václavek.

Nová centrála byla přirozeným a důležitým krokem pro další rozvoj společností M&M Investiční a M&M Development. Vize a cíle obou dcer holdingu jsou ale mnohem vyšší. Potenciál, především v rekonstrukcích, je obrovský. Po půlročním testovacím provozu, doladilo M&M Development systém práce a nyní probíhá souběžně 110 rekonstrukcí, na které dohlíží 20 projektových managerů. Skvělý pokrok a vývoj v obou společnostech je zárukou příštích rekordních výsledků, na které nebudeme jistě dlouho čekat.

Kontaktní údaje:
M&M investiční s.r.o.
Nádražní 535/15
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

Otevírací doba centrály M&M Investiční a M&M Development
od 8.00–16.00 hod. (PO–PÁ)

Celou fotogalerii ze slavnostního otevření centrály si můžete projít na Flickru.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články