Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Otevření nové pobočky - Most - centrum

28.06.2011

Poslední červnové pondělí 27. 6. 2011 zahájila svou činnost další oficiální pobočka M&M reality holding a.s. v severních Čechách a to Most - centrum.

Společně s regionálními řediteli Josefem Pelcem a Tomášem Štěpničkou přijeli podpořit slavnostní otevření také kolegové vedoucí, makléři a hypoteční specialisté z různých částí republiky. Při přípitku popřáli vedoucímu pobočky Tomáši Březinovi a jeho týmu makléřů spousty obchodů a spokojených klientů.

Celé pondělní odpoledne provázela dobrá nálada, nechybělo ani skvělé občerstvení a dokonce se po dlouhé době ukázalo i sluníčko.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články