subHeader

Ples M&M reality holding a.s., pobočka Ústí nad Labem, 5. 2. 2016

11.02.2016

V pátek 5. února 2016 pořádala pobočka M&M reality Ústí nad Labem svůj v pořadí 3. ples. Tentokrát to byl ples na téma 20.-30. léta a to se vším všudy. Skvělou atmosféru našeho plesu navodili naši moderátoři, herec divadla Olomouc pan Honza Ťoupalík a naše skvělá makléřka Bohunka Tomášková, kteří nás provázeli celým večerem.

Mladí kameloti z taneční skupiny Domino vystoupili se svým předtančením, které toto téma umocňovalo. Všichni zúčastnění a hosté, jak z řad naší společnosti M&M Reality, tak i hosté mimo naší společnost M&M reality se skvěle bavili a užívali si svých dobových kostýmů ve kterých nás přišli podpořit. V průběhu večera vystoupili i naši hosté, se kterými jsme si zatančili v jejich programu s názvem "Noc plná hvězd" - travesti show. Pro všechny byla připravena tombola, kterou si mohli všichni zakoupit od našich kamelotů a v každé obálce bylo překvapení, které bylo okamžitě k vyzvednutí. Ale tímto naše tombola nekončila, všechny obálky štěstí byly slosovatelné a bylo připraveno 9 cen v podobě: 3 zahraničních zájezdů do Chorvatska od CK IVERIA Ústí nad Labem, tuzemský letní tábor od sponzora Centrum volného času Domino, kávovar, fotoaparát, 2 rychlovarné konvice, vysavač, fresh mixer a také dort, který byl vyroben v barvách M&M. Po celý večer bylo připraveno pohoštění - chlebíčky a gulášek. K tanci a poslechu nám hrál Music Band FONOTEST pod vedením pana Milana Moravy.

Snažili jsme se, aby se všichni cítili na našem plese skvěle a abychom se dobře pobavili. Děkujeme vše makléřům z poboček Liberec, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Most, Děčín, Mělník za jejich účast a podporu. Chceme také poděkovat panu Milanovi Zavadilovi a našemu skvělému Pavlovi Zámečníkovi, že se po celý večer s námi bavili a vážili cestu na náš ples. Zpráva pro ty, kteří se dotazovali na pořádání 4. plesu - již na něm začínáme pracovat, protože jsme zjistili, že je opravdový zájem o něj a jelikož jsme tento rok měli vyprodáno všech 160 vstupenek, uvažujeme o konání příštího plesu ve větších prostorách a téma bude překvapením.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články