Pobočka Jablonec nad Nisou na koncertu Karla Gotta, prosinec 2014

08.12.2014

Velkolepou podzimní soutěž pobočky Jablonec nad Nisou o vstupenky na koncert Karla Gotta + finanční prémii vyhrála Petra Čílová alias ČÍLOVKA s krásnou produkcí 533.000,-Kč, na druhém místě Jana Seidlová alias SAJDLOVKA, třetí Pavla Syrovátková alias PAULA.

Poté šest nejlepších a nejkrásnějších makléřek z pobočky Jablonec nad Nisou společně s vedoucím vyrazili na koncert. Zpočátku poklidné představení jsme ve stylu M&M festu změnili v pravou Show, jelikož jsme naběhli pod pódium, k nám se přidal dav rozvášněných fanynek, takže první řady za vstupenky v ceně 1.600 nic neviděly! Karel to tentokrát opravdu nečekal a byl nadšen. Po koncertě nás přísná, svalnatá a brutální ochranka nechtěla pustit za Karlem do šatny na společné foto, ale kolegyni Renátě se to násilím přece jen podařilo a fotka nakonec byla. Pobočka opět zazářila a to ve velkém!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články