Pobočka Jablonec nad Nisou na koncertu Karla Gotta, prosinec 2014

08.12.2014

Velkolepou podzimní soutěž pobočky Jablonec nad Nisou o vstupenky na koncert Karla Gotta + finanční prémii vyhrála Petra Čílová alias ČÍLOVKA s krásnou produkcí 533.000,-Kč, na druhém místě Jana Seidlová alias SAJDLOVKA, třetí Pavla Syrovátková alias PAULA.

Poté šest nejlepších a nejkrásnějších makléřek z pobočky Jablonec nad Nisou společně s vedoucím vyrazili na koncert. Zpočátku poklidné představení jsme ve stylu M&M festu změnili v pravou Show, jelikož jsme naběhli pod pódium, k nám se přidal dav rozvášněných fanynek, takže první řady za vstupenky v ceně 1.600 nic neviděly! Karel to tentokrát opravdu nečekal a byl nadšen. Po koncertě nás přísná, svalnatá a brutální ochranka nechtěla pustit za Karlem do šatny na společné foto, ale kolegyni Renátě se to násilím přece jen podařilo a fotka nakonec byla. Pobočka opět zazářila a to ve velkém!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články