Pobočka Jablonec nad Nisou na koncertu Karla Gotta, prosinec 2014

08.12.2014

Velkolepou podzimní soutěž pobočky Jablonec nad Nisou o vstupenky na koncert Karla Gotta + finanční prémii vyhrála Petra Čílová alias ČÍLOVKA s krásnou produkcí 533.000,-Kč, na druhém místě Jana Seidlová alias SAJDLOVKA, třetí Pavla Syrovátková alias PAULA.

Poté šest nejlepších a nejkrásnějších makléřek z pobočky Jablonec nad Nisou společně s vedoucím vyrazili na koncert. Zpočátku poklidné představení jsme ve stylu M&M festu změnili v pravou Show, jelikož jsme naběhli pod pódium, k nám se přidal dav rozvášněných fanynek, takže první řady za vstupenky v ceně 1.600 nic neviděly! Karel to tentokrát opravdu nečekal a byl nadšen. Po koncertě nás přísná, svalnatá a brutální ochranka nechtěla pustit za Karlem do šatny na společné foto, ale kolegyni Renátě se to násilím přece jen podařilo a fotka nakonec byla. Pobočka opět zazářila a to ve velkém!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články