Podzimní semináře posunuly hranice nemožného, 2016

27.10.2016

Podzimní semináře roku 2016 byly tentokrát rozděleny do dvou akcí dle jednotlivých ředitelství a to pro region Ing. Pavla Zámečníka v Praze a Josefa Dolanského v Brně. První seminář odstartoval v pátek 14. října v TOP hotelu Praha a druhý 20. října v brněnské Laser show hall s celkovou účastí 1750 makléřů, asistentek, vedoucích poboček a kontaktních míst, pojišťovacích, hypotečních i investičních specialistů, oblastních manažerů, oblastních a regionálních ředitelů.

Program byl připravován několik měsíců s velkou pečlivostí a především se zaměřením na nové projekty. Ty zajistí nejen další progres naší společnosti v používaných technologiích pro makléře, ale především splní zadání se zaměřením na stále se zvyšující spokojenost všech našich klientů.  Pro tyto nejvýznamnější akce celého roku, byla také připravena jedna novinka, která doslova a do písmene začne psát novou historii naší společnosti. To, co jsme před týdnem nemohli prozradit, dnes můžeme vykřičet do světa.

Oba semináře zahájil majitel společnosti Petr Morcinek. V jeho podání všichni zúčastnění očekávali vizionářské myšlenky určující směr naší společnosti. Po krátké a stručné retrospektivě vývoje a trendů posledních let se také dočkali. Ústy Petra Morcinka byl představen projekt blízké budoucnosti a tímto projektem je „MODERNÍ MAKLÉŘ“. Projekt, jenž je zcela výjimečný svým přesahem do všech divizí M&M holdingu, projekt z dílny 22. století, kde díky nejmodernějším informačním technologiím dojde k zásadní technické revoluci v práci realitních makléřů a vlastně všech divizí M&M holdingu. Právě tento projekt vedle poctivé práce našich makléřů zajistí dosažení výstupu na vrchol jedné miliardy. K tomuto tématu bylo premiérově představeno pokračování videa výstup na vrchol jedné miliardy II., ze kterého skutečně chodil mráz po zádech všem přítomným.

Nakonec jen naznačil největší novinku, kterou vzápětí oznámil výkonný ředitel M&M holdingu Zdeněk Václavek.

A co bylo tou novinkou? M&M reality připravily pro všechny své makléře zvýšení kariéry o 5 %! S touto novou kariérou budou nejlepší makléři pracovat za úžasných 53%! Toto zásadní rozhodnutí zvyšuje skutečný příjem makléře v průměru o 12,5% v jeho budoucích výplatách. I toto přidání % do kariéry je skutečnou podporou pro kvalitní práci makléřů a dosažení celkové spokojenosti každého klienta s našimi službami. Tato zpráva způsobila všeobecné nadšení a dalo by se říci, že to bude jako novinka bohatě stačit. Ovšem to by nebyly M&M, aby nepřinesly těch „pecek“ více.

Zdeněk Václavek také oznámil objednávku 400 zbrusu nových VW Golfů na operativní leasing za bezkonkurenční cenu 3 799,- Kč měsíčně, což si může dovolit opravdu každý. Také makléře seznámil s unikátní soutěží pro naše klienty, která tu ještě v historii firmy nebyla -  „Skutečné příběhy skutečných lidí“. Každý klient M&M reality může natočit svůj skutečný příběh a pak díky sociálním sítím „zabojovat“, aby právě jeho video získalo co nejvíce „lajků“, šířit tím tak povědomí a spokojenost s naší firmou. Klient s nejvíce „lajky“ získá na měsíc luxusní Mercedes Benz třídy E.

Aplikaci „Tipař“ pak představili regionální ředitelé. Ve chvíli, kdy máme díky rostoucímu realitnímu trhu největší počet poptávajících za posledních několik let, tak přicházíme s nástrojem, který pomůže získat to, co potřebujeme nejvíc – nemovitosti do nabídky.

Další fantastickou novinkou je projekt REKONSTRUKCE, kterou představil Marek Ivaniš z M&M investiční. V tuto chvíli můžeme říci, že máme to, co žádná jiná realitní kancelář – tedy dokážeme vykoupit nemovitost v původním stavu až za 90 % tržní ceny, tuto nemovitost rekonstruovat a prodat řadám zájemců, kteří chtějí krásný „nový“ byt.

Ovace ve stoje si pak vysloužil nový ředitel IT Ing. Aleš Gorniak, který on-line představil automatické stahování LV a generování smluv v informačním systému. 

Semináře však nebyly jen o převratných novinkách. Díky vystoupení výkonného ředitele M&M finance Mgr. Michala Pituchy se všichni dozvěděli o změnách v zákoně, které nás čekají už koncem tohoto roku. Změny v právní oblasti podrobněji představil i vedoucí právního oddělení Mgr. Lukáš Štrajt.

Jednu velkou kapitolu seminářů tvořilo ocenění těch nejlepších. Nejlepší makléři z regionů, makléři měsíce, Skokani roku, nejlepší pobočky i nováčci v Síni slávy. Všichni ocenění tak s hrdostí stanuli na pódiu a byli oceněni bouřlivým potleskem.

Otázka pro semináře roku 2017 zní – mohou být ty letošní překonány? Už teď máme informace, že budou! A partnerství s kapelou Kryštof – jejich koncert na M&M festu a v září vyprodaný Strahov, je jen jednou z nich.

 

Video Výstup k miliardě II zde: https://www.youtube.com/watch?v=kMfghehXyS4 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum