Pohádkový les - Vítanov

21.08.2014

Bohužel, sobotní počasí bylo (již tradičně) nejisté a obloha hrozila přinejmenším přeháňkami. Přesto se občas objevilo i sluníčko.

Hlavně však dorazili všichni organizátoři do místa startu a masky byly opět o něco dokonalejší, než loni. Ale stalo se něco, s čím opravdu nikdo nepočítal: Přišlo ne 120 dětí jako předloni, přišlo ne 150 dětí jako loni, ale téměř 280 dětí! Byl to doslova nekonečný průvod stále přicházejících dětí, které se vydávaly na trasu Pohádkového lesa. A tak se muselo jet pro další bonbony na stanoviště i pro buřty, aby se dostalo na všechny děti. Ale organizátoři vše zvládli. Když už masky na stanovištích umdlévaly, přiblížila se sedmnáctá hodina a proud dětí zeslábnul a skončil. Unavené, ale spokojené masky tak mohly po zásluze dostat tekutou i masitou odměnu za náročnou práci. Sotva ji stačily spořádat, spustil se opět vytrvalý déšť. Akce se tedy nad očekávání vydařila! Tolik spokojených dětí se ještě žádné akce ve Vítanově ani Stanu nezúčastnilo! Zbyla jen velké poděkování všem sponzorům hlavně M&M reality.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články