subHeader

Pohádkový les - Vítanov

21.08.2014

Bohužel, sobotní počasí bylo (již tradičně) nejisté a obloha hrozila přinejmenším přeháňkami. Přesto se občas objevilo i sluníčko.

Hlavně však dorazili všichni organizátoři do místa startu a masky byly opět o něco dokonalejší, než loni. Ale stalo se něco, s čím opravdu nikdo nepočítal: Přišlo ne 120 dětí jako předloni, přišlo ne 150 dětí jako loni, ale téměř 280 dětí! Byl to doslova nekonečný průvod stále přicházejících dětí, které se vydávaly na trasu Pohádkového lesa. A tak se muselo jet pro další bonbony na stanoviště i pro buřty, aby se dostalo na všechny děti. Ale organizátoři vše zvládli. Když už masky na stanovištích umdlévaly, přiblížila se sedmnáctá hodina a proud dětí zeslábnul a skončil. Unavené, ale spokojené masky tak mohly po zásluze dostat tekutou i masitou odměnu za náročnou práci. Sotva ji stačily spořádat, spustil se opět vytrvalý déšť. Akce se tedy nad očekávání vydařila! Tolik spokojených dětí se ještě žádné akce ve Vítanově ani Stanu nezúčastnilo! Zbyla jen velké poděkování všem sponzorům hlavně M&M reality.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články