Pohádkový les - Vítanov

21.08.2014

Bohužel, sobotní počasí bylo (již tradičně) nejisté a obloha hrozila přinejmenším přeháňkami. Přesto se občas objevilo i sluníčko.

Hlavně však dorazili všichni organizátoři do místa startu a masky byly opět o něco dokonalejší, než loni. Ale stalo se něco, s čím opravdu nikdo nepočítal: Přišlo ne 120 dětí jako předloni, přišlo ne 150 dětí jako loni, ale téměř 280 dětí! Byl to doslova nekonečný průvod stále přicházejících dětí, které se vydávaly na trasu Pohádkového lesa. A tak se muselo jet pro další bonbony na stanoviště i pro buřty, aby se dostalo na všechny děti. Ale organizátoři vše zvládli. Když už masky na stanovištích umdlévaly, přiblížila se sedmnáctá hodina a proud dětí zeslábnul a skončil. Unavené, ale spokojené masky tak mohly po zásluze dostat tekutou i masitou odměnu za náročnou práci. Sotva ji stačily spořádat, spustil se opět vytrvalý déšť. Akce se tedy nad očekávání vydařila! Tolik spokojených dětí se ještě žádné akce ve Vítanově ani Stanu nezúčastnilo! Zbyla jen velké poděkování všem sponzorům hlavně M&M reality.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články