Pololetní setkání regionu Zdeňka Samka

24.08.2017

Regionální Summit ředitele Zdeňka Samka proběhl 8. 8. 2017 v prostorách Kongresové sálu České Zemědělské Univerzity v Praze 6–Suchdol. Pro všechny makléře, hypoteční a pojišťovací speciality, asistentky a vedoucí poboček byl připraven bohatý celodenní program.

Během dne probíhali přednášky především za účelem efektivity práce každého makléře. Jako první IPC našeho regionu Marek Helt zhodnotil a předvedl úspěšné projekty v 1. pololetí letošního roku ve spolupráci s našimi projektovými manažery pro Prahu, Aničkou Neumanovou a Filipem Vajnarem za MM Development. Ukázali jsme si všechny příležitosti v každodenní práci makléře, kde se dá s Investičním oddělením spolupracovat.

Další přednáška, na kterou se všichni těšili, byla od našeho hosta Honzy „Bárny“ Bareše na téma Tipař a jak jednoduché je pracovat s lidmy, kteří jsou všude kolem nás a můžou znát někoho, kdo zrovna řeší prodej nemovitosti. Po poledním rautu nás obohatil Honza Martina tématem Komunikace s klientem a jak správně pracovat s aktivními zakázkami. Co vše lze získat správným proklientským přístupem k práci. Jako poslední část si připravil, regionální ředitel Zdeněk Samek představení celého vzdělávacího programu, povídání o budoucnosti komplexních moderních makléřů v ČR a ukázkově předvedl jak snadné a efektivní je pracovat s jedinečnou novinkou na trhu - Stormmbookem.

V průběhu celého dne probíhala také vyhlašování těch nejlepších z nejlepších. Byli oceněni nejlepší hypoteční a pojišťovací specialisté, také makléři s nejlepší výplatou za tipování obchodů financovaných hypotékou a pobočka s největší výtěžností z M&M Financí. Na podium se dostali i naše skvělé asistentky poboček, které jsou nezbytným článkem každé pobočky a děkujeme za výbornou spolupráci a podporu makléřů a vedoucích. Představení byli také skokani regionu z řad nováčků. Nejlepším skokanem regionu za 1. pololetí se stal Lukáš Kouba z pobočky Rakovník. Lukáš byl za svou práci a skvělý start odměněn Stormmbookem. V rámci vyhlašování TOP byl poslední blok věnován divizi M&M reality. Byla oceněna pobočka Praha 4 za dosažení 100 milionové uzávěrky od vzniku pobočky. Za nejlepší pobočky v ČR byly oceněny pobočka Praha 1, Kladno a Beroun. Pobočka Beroun se zároveň stala pobočkou pololetí s nejlepší uzávěrkou. A na konec bylo vyhlášeno TOP 10 makléřů regionu. Na 3. místě se umístila Monika Babulicová z pobočky Praha 4 – Nusle, na 2. místě Ivana Sychrová z pobočky Louny a nejlepším makléřem regionu za 1. pololetí se stala Naděžda Lážová z pobočky Praha 6 a jako odměnu za její výtečný výkon získala Stormmbook.

Na závěr byla vyhlášena pro makléře celého regionu Zdeňka Samka soutěž na 2. pololetí 2017 s motivačním videem. Vítězná sestava makléřů si užije v zimních měsících 2018 společných dní relaxu a lyžování v Alpách. Velké poděkování patří našemu skvělému regionálnímu řediteli za zorganizování a uskutečnění této velkolepé akce. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum