Porada a bowling OM Jaroslava Jiráska, 2015

21.12.2015

V deštivém prosincovém odpoledni, dne 18. 12. 2015, makléři poboček Náchod, KM Vrchlabí, KM Trutnov, IC Rychnov n. K, IC Jaroměř, IC Dvůr Králové nad Labem a specialisté Hypocentra Královéhradeckého kraje se sešli na hodnotící poradě oblasti za rok 2015 a po rozpravě, zprávě a diskusi začal očekávaný bowling v Novém Městě nad Metují na Rychtě.

Po celou dobu sportovní akce do pozdních nočních hodin bylo zajištěno pro všechny občerstvení včetně jídla, pití, kávy, sladkostí a i trochu sem tam nějaký panáček.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích