Porada vedoucích regionu Ladislava Doudy, 6. 12. 2016

13.12.2016

Dne 6. 12. 2016 se konala porada regionu Ladislava Doudy za účasti ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, asistentky ředitele pobočkové sítě , ředitelem pro finance, oblastním manažerem pro finance, investičním poradcem centrály, vedoucích, asistentek a samotného regionálního ředitele spolu se svou asistentkou.

V 17:45 region dorazil do lesů na Čertovinu u Hlinska, kde vyrostlo unikátní zábavní centrum Peklo. Pekelné království se rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. 

Všichni účastníci se přivítali a následovala prohlídka samotným peklem, kde jsme si vyzkoušeli několik ,,mučících" nástrojů, byli zkoušení ze smrtelných hříchů, ochutnali likér zvaný čertovina, ale co bylo nejdůležitější, čerti uznali, že jsme málo hříšní a nakonec nás všechny propustili zpět z pekla na zem. Následovala porada, kde jsme si řekli novinky a zhodnotili měsíční i roční výsledky, zakončení celé porady proběhlo výtečnou večeří. Všem děkujeme za účast a budeme se těšit na příští akci. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum