Porada vedoucích regionu Ladislava Doudy, 6. 12. 2016

13.12.2016

Dne 6. 12. 2016 se konala porada regionu Ladislava Doudy za účasti ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, asistentky ředitele pobočkové sítě , ředitelem pro finance, oblastním manažerem pro finance, investičním poradcem centrály, vedoucích, asistentek a samotného regionálního ředitele spolu se svou asistentkou.

V 17:45 region dorazil do lesů na Čertovinu u Hlinska, kde vyrostlo unikátní zábavní centrum Peklo. Pekelné království se rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. 

Všichni účastníci se přivítali a následovala prohlídka samotným peklem, kde jsme si vyzkoušeli několik ,,mučících" nástrojů, byli zkoušení ze smrtelných hříchů, ochutnali likér zvaný čertovina, ale co bylo nejdůležitější, čerti uznali, že jsme málo hříšní a nakonec nás všechny propustili zpět z pekla na zem. Následovala porada, kde jsme si řekli novinky a zhodnotili měsíční i roční výsledky, zakončení celé porady proběhlo výtečnou večeří. Všem děkujeme za účast a budeme se těšit na příští akci. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články