Porada vedoucích regionu Ladislava Doudy, 6. 12. 2016

13.12.2016

Dne 6. 12. 2016 se konala porada regionu Ladislava Doudy za účasti ředitele pobočkové sítě Josefa Dolanského, asistentky ředitele pobočkové sítě , ředitelem pro finance, oblastním manažerem pro finance, investičním poradcem centrály, vedoucích, asistentek a samotného regionálního ředitele spolu se svou asistentkou.

V 17:45 region dorazil do lesů na Čertovinu u Hlinska, kde vyrostlo unikátní zábavní centrum Peklo. Pekelné království se rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. 

Všichni účastníci se přivítali a následovala prohlídka samotným peklem, kde jsme si vyzkoušeli několik ,,mučících" nástrojů, byli zkoušení ze smrtelných hříchů, ochutnali likér zvaný čertovina, ale co bylo nejdůležitější, čerti uznali, že jsme málo hříšní a nakonec nás všechny propustili zpět z pekla na zem. Následovala porada, kde jsme si řekli novinky a zhodnotili měsíční i roční výsledky, zakončení celé porady proběhlo výtečnou večeří. Všem děkujeme za účast a budeme se těšit na příští akci. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích