Poraďte nám, koho podpořit…

17.12.2012

M&M reality, jako silný hráč na trhu s nemovitostmi, cítí nutnost pomáhat a podporovat ty, jež naši pomoc potřebují. Vedení společnosti se rozhodlo darovat 35 000 Kč rozdělených v tomto poměru: 20 000 Kč, 10 000 Kč a 5 000 Kč.

Prosím, poraďte nám prostřednictvím komentářů jaké projekty podpořit. Může se jednat o dobročinné organizace, sportovně-kulturní oddíly atd.

P. S: Jedním z hodnotících kritérii bude také počet „liků“ u daných komentářů.

Facebook M&M reality

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články