Pozvánka na mimořádnou valnou hromadu

01.05.2014

M&M Reality holding a. s. se sídlem Praha 1, Staré Město, Krakovská 1675/2 PSČ 110 00 IČ: 274 87 768, DIČ: CZ 274 87 768 vedená u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 14537

Vážený akcionáři,

 tímto Vás zvu na mimořádnou valnou hromadu společnosti M&M reality holding a.s., která se koná v úterý dne 4. listopadu 2014 od 15.00 hod., na adrese Macharova 302/13, 702 00 Ostrava, v AK Harmečko Klimeš Legal.

 Program mimořádné valné hromady:

 Schválení programu

  1. Odvolání a jmenování členů představenstva
  2. Odvolání a jmenování členů dozorčí rady
  3. Schválení nových stanov společnosti, uvedených do souladu se zákonem o obchodních korporacích a podřízení stanov společnosti tomuto zákonu
  4. Změna formy akcií na akcie na jméno
  5. Změna stanov v části upravující počet členů představenstva společnosti a dozorčí rady společnosti, když bude rozhodováno o snížení počtu členů představenstva a dozorčí rady
  6. Diskuse

 Na valnou hromadu mají přístup pouze ti akcionáři, kteří předloží k nahlédnutí originální akcie společnosti. Bez tohoto nemůže být na valnou hromadu nikdo vpuštěn.

 Prosím, abyste se dostavili s dostatečným časovým předstihem, abychom mohli zapsat prezenci účastníků.

 S přátelským pozdravem

 Miroslav Jonáš

svolávající valné hromady V Ostravě dne 14. října 2014

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články