Představte si, že i miliardové celebrity si berou hypotéku!

22.08.2017

Jay-Z a Beyoncé si vzali hypotéku ve výši 52,8 milionu dolarů na jejich nový domov v Bel-Air. Přestože hodnota jejich majetku překonává jednu miliardu, pro nákup svého nového sídla v Los Angeles nakonec využili konvenční způsob financování.

Hip-hopový magnát a jeho superstar manželka zaplatili podle veřejných záznamů za svůj nový domov neuvěřitelných 88 milionů dolarů. Záznamy také uvádějí, že pár splácí hypotéku ve výši 52,8 milionu dolarů.

Při průměrné americké úrokové sazbě 4% a dobou splácení 30 let  vychází měsíční splátka na ohromných 252.075 dolarů (5 670 000 korun).

To je pro upřesnění 40 % ceny průměrného rodinného domu v oblasti Los Angeles a také o 50 000 dolarů více než je průměrná prodejní cena domu v USA.

A jaké bydlení vám vlastně skoro 6 milionová měsíční splátka zajistí?

Luxusní moderní bydlení o rozloze 2 787 metrů čtverečních, 4 venkovní bazény, lázně a wellness centrum. Pozemek o rozloze 2 hektarů, nahrávací studio, oddělené zázemí pro zaměstnance a samozřejmě plnohodnotné basketbalové hřiště.

Developer sídla Dean McKillen koupil nemovitost před 4 roky za "směšných" 15 milionů dolarů. Všechny rekonstrukce a úpravy byly dokončeny tento rok.  Transakce je nyní největším prodejem v roce 2017 v Los Angeles a patří mezi 5 nejdražších rodinných domů, které se v LA kdy prodaly.

Jay-z (vlastním jménem Shawn Carter) patří mezi špičky světového hip-hopu a během své kariéry si zasloužil více než dvě desítky ocenění Grammy.

Beyoncé Knowles-Carter, majitelka 22 ocenění Grammy, získala na popularitě díky skupině Destiny’s Child, poté se však vydala na sólovou dráhu. Jejího posledního alba, “Lemonade,” se celosvětově prodalo více než 2,5 millionu kopií.

Podle časopisu Forbes je jejich společný majetek odhadovaný na 1,16 miliardy amerických dolarů.

Zdroj: Los Angeles Times

Překlad: Kristýna Kaňovská

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum