Představte si, že i miliardové celebrity si berou hypotéku!

22.08.2017

Jay-Z a Beyoncé si vzali hypotéku ve výši 52,8 milionu dolarů na jejich nový domov v Bel-Air. Přestože hodnota jejich majetku překonává jednu miliardu, pro nákup svého nového sídla v Los Angeles nakonec využili konvenční způsob financování.

Hip-hopový magnát a jeho superstar manželka zaplatili podle veřejných záznamů za svůj nový domov neuvěřitelných 88 milionů dolarů. Záznamy také uvádějí, že pár splácí hypotéku ve výši 52,8 milionu dolarů.

Při průměrné americké úrokové sazbě 4% a dobou splácení 30 let  vychází měsíční splátka na ohromných 252.075 dolarů (5 670 000 korun).

To je pro upřesnění 40 % ceny průměrného rodinného domu v oblasti Los Angeles a také o 50 000 dolarů více než je průměrná prodejní cena domu v USA.

A jaké bydlení vám vlastně skoro 6 milionová měsíční splátka zajistí?

Luxusní moderní bydlení o rozloze 2 787 metrů čtverečních, 4 venkovní bazény, lázně a wellness centrum. Pozemek o rozloze 2 hektarů, nahrávací studio, oddělené zázemí pro zaměstnance a samozřejmě plnohodnotné basketbalové hřiště.

Developer sídla Dean McKillen koupil nemovitost před 4 roky za "směšných" 15 milionů dolarů. Všechny rekonstrukce a úpravy byly dokončeny tento rok.  Transakce je nyní největším prodejem v roce 2017 v Los Angeles a patří mezi 5 nejdražších rodinných domů, které se v LA kdy prodaly.

Jay-z (vlastním jménem Shawn Carter) patří mezi špičky světového hip-hopu a během své kariéry si zasloužil více než dvě desítky ocenění Grammy.

Beyoncé Knowles-Carter, majitelka 22 ocenění Grammy, získala na popularitě díky skupině Destiny’s Child, poté se však vydala na sólovou dráhu. Jejího posledního alba, “Lemonade,” se celosvětově prodalo více než 2,5 millionu kopií.

Podle časopisu Forbes je jejich společný majetek odhadovaný na 1,16 miliardy amerických dolarů.

Zdroj: Los Angeles Times

Překlad: Kristýna Kaňovská

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích