Předvánoční výjezd pobočky Chrudim - 2014

04.12.2014

Ve dnech 28 - 29. 11. 2014 se konal předvánoční výjezd pobočky Chrudim do Velkého Dřevíče - penzion Motobydlo, funkční mlýn Dřevíček a Adršpašské skály.

Natěšeni jsme v časných hodinách, včetně hypotékářů odjížděli od pobočky Chrudim do obce Velký Dřevíč, kde jsme se ubytovali v penzionu Motobydlo. Následně jsme v sychravém počasí vyrazili na prohlídku do 3 km vzdáleného
mlýna, kde jsme ochutnali pravý pečený chléb se škvarky a někteří si i krajíc přidali. Po obědě jsme se přemístili do objektu, kde následovalo trochu adrenalinu v podobě rychlých motokár. Někteří řádili v zatáčkách hned od začátku, ale i Ti, kteří ze začátku okruh nejprve poznávali, nakonec jezdili jako profesionálové.

Večer nás čekala grilovačka, která přešla ve volnou zábavu, při které nám hrál na kytaru vedoucí pobočky Ladislav Douda s Petrem Lorencem, a ostatní plnili funkci pěveckého sboru. Druhý den nás čekalo překvapení v podobě čerstvě upečených chlebů a okruh
Adršpachem, ve kterém jsme poznávali různé tvary skal a namáhali dolní končetiny. Následoval oběd a za tmy jsme dorazili k domovům. Tímto bychom rádi poděkovali Ladislavu Doudovi, který výlet zorganizoval. Všem účastníkům se akce líbila a někteří si dovezli i namožená lýtka. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum