Předvánoční výjezd pobočky Chrudim - 2014

04.12.2014

Ve dnech 28 - 29. 11. 2014 se konal předvánoční výjezd pobočky Chrudim do Velkého Dřevíče - penzion Motobydlo, funkční mlýn Dřevíček a Adršpašské skály.

Natěšeni jsme v časných hodinách, včetně hypotékářů odjížděli od pobočky Chrudim do obce Velký Dřevíč, kde jsme se ubytovali v penzionu Motobydlo. Následně jsme v sychravém počasí vyrazili na prohlídku do 3 km vzdáleného
mlýna, kde jsme ochutnali pravý pečený chléb se škvarky a někteří si i krajíc přidali. Po obědě jsme se přemístili do objektu, kde následovalo trochu adrenalinu v podobě rychlých motokár. Někteří řádili v zatáčkách hned od začátku, ale i Ti, kteří ze začátku okruh nejprve poznávali, nakonec jezdili jako profesionálové.

Večer nás čekala grilovačka, která přešla ve volnou zábavu, při které nám hrál na kytaru vedoucí pobočky Ladislav Douda s Petrem Lorencem, a ostatní plnili funkci pěveckého sboru. Druhý den nás čekalo překvapení v podobě čerstvě upečených chlebů a okruh
Adršpachem, ve kterém jsme poznávali různé tvary skal a namáhali dolní končetiny. Následoval oběd a za tmy jsme dorazili k domovům. Tímto bychom rádi poděkovali Ladislavu Doudovi, který výlet zorganizoval. Všem účastníkům se akce líbila a někteří si dovezli i namožená lýtka. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích