Předvánoční výjezd pobočky Chrudim - 2014

04.12.2014

Ve dnech 28 - 29. 11. 2014 se konal předvánoční výjezd pobočky Chrudim do Velkého Dřevíče - penzion Motobydlo, funkční mlýn Dřevíček a Adršpašské skály.

Natěšeni jsme v časných hodinách, včetně hypotékářů odjížděli od pobočky Chrudim do obce Velký Dřevíč, kde jsme se ubytovali v penzionu Motobydlo. Následně jsme v sychravém počasí vyrazili na prohlídku do 3 km vzdáleného
mlýna, kde jsme ochutnali pravý pečený chléb se škvarky a někteří si i krajíc přidali. Po obědě jsme se přemístili do objektu, kde následovalo trochu adrenalinu v podobě rychlých motokár. Někteří řádili v zatáčkách hned od začátku, ale i Ti, kteří ze začátku okruh nejprve poznávali, nakonec jezdili jako profesionálové.

Večer nás čekala grilovačka, která přešla ve volnou zábavu, při které nám hrál na kytaru vedoucí pobočky Ladislav Douda s Petrem Lorencem, a ostatní plnili funkci pěveckého sboru. Druhý den nás čekalo překvapení v podobě čerstvě upečených chlebů a okruh
Adršpachem, ve kterém jsme poznávali různé tvary skal a namáhali dolní končetiny. Následoval oběd a za tmy jsme dorazili k domovům. Tímto bychom rádi poděkovali Ladislavu Doudovi, který výlet zorganizoval. Všem účastníkům se akce líbila a někteří si dovezli i namožená lýtka. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články