Předvánoční výjezd pobočky Chrudim - 2014

04.12.2014

Ve dnech 28 - 29. 11. 2014 se konal předvánoční výjezd pobočky Chrudim do Velkého Dřevíče - penzion Motobydlo, funkční mlýn Dřevíček a Adršpašské skály.

Natěšeni jsme v časných hodinách, včetně hypotékářů odjížděli od pobočky Chrudim do obce Velký Dřevíč, kde jsme se ubytovali v penzionu Motobydlo. Následně jsme v sychravém počasí vyrazili na prohlídku do 3 km vzdáleného
mlýna, kde jsme ochutnali pravý pečený chléb se škvarky a někteří si i krajíc přidali. Po obědě jsme se přemístili do objektu, kde následovalo trochu adrenalinu v podobě rychlých motokár. Někteří řádili v zatáčkách hned od začátku, ale i Ti, kteří ze začátku okruh nejprve poznávali, nakonec jezdili jako profesionálové.

Večer nás čekala grilovačka, která přešla ve volnou zábavu, při které nám hrál na kytaru vedoucí pobočky Ladislav Douda s Petrem Lorencem, a ostatní plnili funkci pěveckého sboru. Druhý den nás čekalo překvapení v podobě čerstvě upečených chlebů a okruh
Adršpachem, ve kterém jsme poznávali různé tvary skal a namáhali dolní končetiny. Následoval oběd a za tmy jsme dorazili k domovům. Tímto bychom rádi poděkovali Ladislavu Doudovi, který výlet zorganizoval. Všem účastníkům se akce líbila a někteří si dovezli i namožená lýtka. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články