subHeader

Předvánoční výjezd pobočky Chrudim - 2014

04.12.2014

Ve dnech 28 - 29. 11. 2014 se konal předvánoční výjezd pobočky Chrudim do Velkého Dřevíče - penzion Motobydlo, funkční mlýn Dřevíček a Adršpašské skály.

Natěšeni jsme v časných hodinách, včetně hypotékářů odjížděli od pobočky Chrudim do obce Velký Dřevíč, kde jsme se ubytovali v penzionu Motobydlo. Následně jsme v sychravém počasí vyrazili na prohlídku do 3 km vzdáleného
mlýna, kde jsme ochutnali pravý pečený chléb se škvarky a někteří si i krajíc přidali. Po obědě jsme se přemístili do objektu, kde následovalo trochu adrenalinu v podobě rychlých motokár. Někteří řádili v zatáčkách hned od začátku, ale i Ti, kteří ze začátku okruh nejprve poznávali, nakonec jezdili jako profesionálové.

Večer nás čekala grilovačka, která přešla ve volnou zábavu, při které nám hrál na kytaru vedoucí pobočky Ladislav Douda s Petrem Lorencem, a ostatní plnili funkci pěveckého sboru. Druhý den nás čekalo překvapení v podobě čerstvě upečených chlebů a okruh
Adršpachem, ve kterém jsme poznávali různé tvary skal a namáhali dolní končetiny. Následoval oběd a za tmy jsme dorazili k domovům. Tímto bychom rádi poděkovali Ladislavu Doudovi, který výlet zorganizoval. Všem účastníkům se akce líbila a někteří si dovezli i namožená lýtka. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články