Prezentační dovednosti ISP, 2016

18.05.2016

V pátek 6. 5. 2016 se konalo vůbec první školení prezentačních dovedností pro Investiční specialisty poboček.

Perfektní školení vedené naším lektorem Ing. Dobroslavem Štroufem si jako první vyzkoušeli IPC Ing. Lucie Ďurišová se svými ISP z ředitelských regionů Ladislava Doudy a Miroslava Horáka. Přes počáteční nervozitu při prezentování před skupinou jsme si školící den skvěle užili a získané vědomosti využijeme již brzy na pobočkových poradách. Tímto školením začalo cílené zaškolování našich investičních specialistů napříč celou republikou zaměřené na zdokonalení při prezentacích. Brzy se těšíme na viděnou s ISP z ostatních regionů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích