subHeader

Regionální seminář Davida Mrozka, Petra Motyky a Petra Michnáče – Dolní Morava 5. – 6. 11. 2014

13.11.2014

Všichni jsou už v Mexiku, BUENOS DIAS, já taky jdu! M&M reality holding a.s. nezná hranic.

Jak chutná Mexiko, jak dokáží člověka omámit mexické rytmy a co všechno se může stát, když se dostane do spárů mexického bandity, o tom všem se mohli na vlastní kůži přesvědčit účastníci podzimního regionálního semináře známého tria ředitelů Mrozek, Motyka, Michnáč! Útočištěm této velké párty a lá Mexiko se stal již všem dobře známý hotel Vista, Dolní Morava.

Pod vedením 3 hlavních diazů se žilo Mexikem od rána do rána. Vstupem do hotelu se změnil život. Zelená tequilla a pončo bylo povinnou výbavou všech. Ti nejlepší z nejlepších ozdobili své hlavy ještě sombrery a po uvedení do síně slávy si mohli užívat VIP služeb, např. v podobě vlastního salonku v restauraci s přednostním servírováním všech chodů. Ten den nechybělo nic, co byste na každém semináři očekávali. Ba naopak, bylo toho ještě mnohem víc. Bavili se všichni, od těch nejznámějších jmen M&M až po ty nejnovější. Kdo si nepřišel na své během dne, o čemž ale silně pochybuji, mohl potěšit své tělo i srdce večer a rozvlnit se při rytmech mexické kapely.

Fotografie vám určitě pomůžou si udělat ucelenou představu o tom, jak to vypadá, když se dílo podaří. Fousatí diazové, strach nahánějící bandita, krásné mexické slečny…kdo chyběl, může jen litovat!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články