Regionální seminář Davida Mrozka, Petra Motyky a Petra Michnáče – Dolní Morava 5. – 6. 11. 2014

13.11.2014

Všichni jsou už v Mexiku, BUENOS DIAS, já taky jdu! M&M reality holding a.s. nezná hranic.

Jak chutná Mexiko, jak dokáží člověka omámit mexické rytmy a co všechno se může stát, když se dostane do spárů mexického bandity, o tom všem se mohli na vlastní kůži přesvědčit účastníci podzimního regionálního semináře známého tria ředitelů Mrozek, Motyka, Michnáč! Útočištěm této velké párty a lá Mexiko se stal již všem dobře známý hotel Vista, Dolní Morava.

Pod vedením 3 hlavních diazů se žilo Mexikem od rána do rána. Vstupem do hotelu se změnil život. Zelená tequilla a pončo bylo povinnou výbavou všech. Ti nejlepší z nejlepších ozdobili své hlavy ještě sombrery a po uvedení do síně slávy si mohli užívat VIP služeb, např. v podobě vlastního salonku v restauraci s přednostním servírováním všech chodů. Ten den nechybělo nic, co byste na každém semináři očekávali. Ba naopak, bylo toho ještě mnohem víc. Bavili se všichni, od těch nejznámějších jmen M&M až po ty nejnovější. Kdo si nepřišel na své během dne, o čemž ale silně pochybuji, mohl potěšit své tělo i srdce večer a rozvlnit se při rytmech mexické kapely.

Fotografie vám určitě pomůžou si udělat ucelenou představu o tom, jak to vypadá, když se dílo podaří. Fousatí diazové, strach nahánějící bandita, krásné mexické slečny…kdo chyběl, může jen litovat!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články