Regionální seminář Davida Mrozka, Petra Motyky a Petra Michnáče – Dolní Morava 5. – 6. 11. 2014

13.11.2014

Všichni jsou už v Mexiku, BUENOS DIAS, já taky jdu! M&M reality holding a.s. nezná hranic.

Jak chutná Mexiko, jak dokáží člověka omámit mexické rytmy a co všechno se může stát, když se dostane do spárů mexického bandity, o tom všem se mohli na vlastní kůži přesvědčit účastníci podzimního regionálního semináře známého tria ředitelů Mrozek, Motyka, Michnáč! Útočištěm této velké párty a lá Mexiko se stal již všem dobře známý hotel Vista, Dolní Morava.

Pod vedením 3 hlavních diazů se žilo Mexikem od rána do rána. Vstupem do hotelu se změnil život. Zelená tequilla a pončo bylo povinnou výbavou všech. Ti nejlepší z nejlepších ozdobili své hlavy ještě sombrery a po uvedení do síně slávy si mohli užívat VIP služeb, např. v podobě vlastního salonku v restauraci s přednostním servírováním všech chodů. Ten den nechybělo nic, co byste na každém semináři očekávali. Ba naopak, bylo toho ještě mnohem víc. Bavili se všichni, od těch nejznámějších jmen M&M až po ty nejnovější. Kdo si nepřišel na své během dne, o čemž ale silně pochybuji, mohl potěšit své tělo i srdce večer a rozvlnit se při rytmech mexické kapely.

Fotografie vám určitě pomůžou si udělat ucelenou představu o tom, jak to vypadá, když se dílo podaří. Fousatí diazové, strach nahánějící bandita, krásné mexické slečny…kdo chyběl, může jen litovat!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články