Regionální seminář ředitelů J. Dolanského a T. Štěpničky, 18. října 2013 - Dolní Morava

21.10.2013

Ve dnech 18. - 19. října 2013 se na Dolní Moravě ve Wellness hotelu Vista konalo, v pořadí již druhé, setkání makléřů. Tento seminář byl pořádaný pod záštitou dvou regionálních ředitelů, Josefa Dolanského a Tomáše Štěpničky a zúčastnilo se ho celkem 224 makléřů.

Pro makléře byl připravený program plný zajímavých přednášek k aktuálním tématům, mezi kterými nemohla chybět ani tolik diskutovaná Novela občanského zákoníku.

Nejúspěšnější makléři byli samozřejmě za svou práci nejen firmou, ale i svými regionálními řediteli odměněni. Dostali spoustu hodnotných cen, mezi kterými byl iPad mini, 14x notebook, televizor 80cm, 2x mobilní telefon, 5x fotoaparát, laserový metr, 2x handsfree do auta, 4x makléřský set, poukazy do M&M shopu, dotace na regionální seminář, a další hodnotné odměny, které byly součástí vyhodnocení celofiremní soutěže, ve které se umístilo celkem 405 makléřů, a hlavní cena byla tentokrát určena hned pro 10 z nich.

Z obou regionů pojedou na zahraniční dovolenou čtyři makléři, kteří s ostatními výherci a managementem společnosti navštíví v únoru exotickou destinaci Srí Lanka.

Nakonec celého dne byla pro všechny připravena opravdu bohatá tombola, která obsahovala věcné ceny v hodnotě převyšující 160 tisíc korun. Celým dnem, večerem i nocí až do pozdních ranních hodin se o nás staral všemi oblíbený DJ Mercl.

Každý účastník si tak domů odvážel spoustu hezkých zážitků, nových informací a třeba i nějaký pěkný dárek, ať už vyhraný v celofiremní soutěži či v tombole, anebo zakoupený v našem M&M shopu.

Celá akce byla hodnocena jako velmi vydařená a spojení obou regionů opět potvrdilo staré známé rčení, že „v jednotě je síla“.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články