Regionální seminář ředitelů J. Dolanského a T. Štěpničky, 18. října 2013 - Dolní Morava

21.10.2013

Ve dnech 18. - 19. října 2013 se na Dolní Moravě ve Wellness hotelu Vista konalo, v pořadí již druhé, setkání makléřů. Tento seminář byl pořádaný pod záštitou dvou regionálních ředitelů, Josefa Dolanského a Tomáše Štěpničky a zúčastnilo se ho celkem 224 makléřů.

Pro makléře byl připravený program plný zajímavých přednášek k aktuálním tématům, mezi kterými nemohla chybět ani tolik diskutovaná Novela občanského zákoníku.

Nejúspěšnější makléři byli samozřejmě za svou práci nejen firmou, ale i svými regionálními řediteli odměněni. Dostali spoustu hodnotných cen, mezi kterými byl iPad mini, 14x notebook, televizor 80cm, 2x mobilní telefon, 5x fotoaparát, laserový metr, 2x handsfree do auta, 4x makléřský set, poukazy do M&M shopu, dotace na regionální seminář, a další hodnotné odměny, které byly součástí vyhodnocení celofiremní soutěže, ve které se umístilo celkem 405 makléřů, a hlavní cena byla tentokrát určena hned pro 10 z nich.

Z obou regionů pojedou na zahraniční dovolenou čtyři makléři, kteří s ostatními výherci a managementem společnosti navštíví v únoru exotickou destinaci Srí Lanka.

Nakonec celého dne byla pro všechny připravena opravdu bohatá tombola, která obsahovala věcné ceny v hodnotě převyšující 160 tisíc korun. Celým dnem, večerem i nocí až do pozdních ranních hodin se o nás staral všemi oblíbený DJ Mercl.

Každý účastník si tak domů odvážel spoustu hezkých zážitků, nových informací a třeba i nějaký pěkný dárek, ať už vyhraný v celofiremní soutěži či v tombole, anebo zakoupený v našem M&M shopu.

Celá akce byla hodnocena jako velmi vydařená a spojení obou regionů opět potvrdilo staré známé rčení, že „v jednotě je síla“.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články