Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Regionální seminář ředitelů J. Dolanského a T. Štěpničky, 18. října 2013 - Dolní Morava

21.10.2013

Ve dnech 18. - 19. října 2013 se na Dolní Moravě ve Wellness hotelu Vista konalo, v pořadí již druhé, setkání makléřů. Tento seminář byl pořádaný pod záštitou dvou regionálních ředitelů, Josefa Dolanského a Tomáše Štěpničky a zúčastnilo se ho celkem 224 makléřů.

Pro makléře byl připravený program plný zajímavých přednášek k aktuálním tématům, mezi kterými nemohla chybět ani tolik diskutovaná Novela občanského zákoníku.

Nejúspěšnější makléři byli samozřejmě za svou práci nejen firmou, ale i svými regionálními řediteli odměněni. Dostali spoustu hodnotných cen, mezi kterými byl iPad mini, 14x notebook, televizor 80cm, 2x mobilní telefon, 5x fotoaparát, laserový metr, 2x handsfree do auta, 4x makléřský set, poukazy do M&M shopu, dotace na regionální seminář, a další hodnotné odměny, které byly součástí vyhodnocení celofiremní soutěže, ve které se umístilo celkem 405 makléřů, a hlavní cena byla tentokrát určena hned pro 10 z nich.

Z obou regionů pojedou na zahraniční dovolenou čtyři makléři, kteří s ostatními výherci a managementem společnosti navštíví v únoru exotickou destinaci Srí Lanka.

Nakonec celého dne byla pro všechny připravena opravdu bohatá tombola, která obsahovala věcné ceny v hodnotě převyšující 160 tisíc korun. Celým dnem, večerem i nocí až do pozdních ranních hodin se o nás staral všemi oblíbený DJ Mercl.

Každý účastník si tak domů odvážel spoustu hezkých zážitků, nových informací a třeba i nějaký pěkný dárek, ať už vyhraný v celofiremní soutěži či v tombole, anebo zakoupený v našem M&M shopu.

Celá akce byla hodnocena jako velmi vydařená a spojení obou regionů opět potvrdilo staré známé rčení, že „v jednotě je síla“.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články