Regionální seminář ředitelů J. Dolanského a Z. Fibricha, 17. října 2014 - Harrachov

23.10.2014

Dlouho očekávaný regionální seminář ředitelů Pepy Dolanského a Zdeňka Fibricha, který se konal ve dnech 17. – 18. 10. 2014 v hotelu Vital Sklář v Harrachově, úspěšně odstartoval sérii regionálních seminářů letošního podzimu.

Důkazem úspěšnosti byla nejen hojná účast, kdy bylo tzv. „vyprodáno“, ale také skvělá atmosféra, která se linula průběhem celé akce. V rámci synergie všech holdingů společnosti M&M reality se regionálního semináře zúčastnilo více než 300 realitních makléřů, hypotečních specialistů a pojišťovacích poradců a vytvořili tak báječné publikum pro všechny přednášející. Během přednášek byly představeny nové zprostředkovatelské a rezervační smlouvy pro rok 2015, novela občanského zákoníku v návaznosti na vymáhání, nový školicí systém s Dobrošem a v neposlední řadě také nový moderní web www.mmreality.cz, na kterém naše IT oddělení poslední půl rok intenzivně pracovalo. Oba regionální ředitelé nezapomněli ocenit své makléře v regionu za uplynulé měsíce a zároveň byli vedením společnosti uvedeni další úspěšní makléři do síně slávy.

Po celý den bylo pro všechny účastníky semináře zajištěno občerstvení, pitný režim a pro shopaholiky pak nabitý M&M shop. Velkolepým zakončením celého dne bylo večerní losování cen tomboly v režii obou regionálních ředitelů. Nemohl chybět tradiční půlnoční gulášek, který se stal opět pro mnohé M&Máky záchranou. Zástupci obou regionů se tak statečně protancovali až do brzkých ranních hodin za hudebního doprovodu našeho oblíbeného DJ Mercla, který byl jako vždy zárukou kvalitní zábavy.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články