subHeader

Regionální seminář ředitelů J. Dolanského a Z. Fibricha, 17. října 2014 - Harrachov

23.10.2014

Dlouho očekávaný regionální seminář ředitelů Pepy Dolanského a Zdeňka Fibricha, který se konal ve dnech 17. – 18. 10. 2014 v hotelu Vital Sklář v Harrachově, úspěšně odstartoval sérii regionálních seminářů letošního podzimu.

Důkazem úspěšnosti byla nejen hojná účast, kdy bylo tzv. „vyprodáno“, ale také skvělá atmosféra, která se linula průběhem celé akce. V rámci synergie všech holdingů společnosti M&M reality se regionálního semináře zúčastnilo více než 300 realitních makléřů, hypotečních specialistů a pojišťovacích poradců a vytvořili tak báječné publikum pro všechny přednášející. Během přednášek byly představeny nové zprostředkovatelské a rezervační smlouvy pro rok 2015, novela občanského zákoníku v návaznosti na vymáhání, nový školicí systém s Dobrošem a v neposlední řadě také nový moderní web www.mmreality.cz, na kterém naše IT oddělení poslední půl rok intenzivně pracovalo. Oba regionální ředitelé nezapomněli ocenit své makléře v regionu za uplynulé měsíce a zároveň byli vedením společnosti uvedeni další úspěšní makléři do síně slávy.

Po celý den bylo pro všechny účastníky semináře zajištěno občerstvení, pitný režim a pro shopaholiky pak nabitý M&M shop. Velkolepým zakončením celého dne bylo večerní losování cen tomboly v režii obou regionálních ředitelů. Nemohl chybět tradiční půlnoční gulášek, který se stal opět pro mnohé M&Máky záchranou. Zástupci obou regionů se tak statečně protancovali až do brzkých ranních hodin za hudebního doprovodu našeho oblíbeného DJ Mercla, který byl jako vždy zárukou kvalitní zábavy.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články