Regionální seminář ředitelů J. Dolanského a Z. Fibricha, 17. října 2014 - Harrachov

23.10.2014

Dlouho očekávaný regionální seminář ředitelů Pepy Dolanského a Zdeňka Fibricha, který se konal ve dnech 17. – 18. 10. 2014 v hotelu Vital Sklář v Harrachově, úspěšně odstartoval sérii regionálních seminářů letošního podzimu.

Důkazem úspěšnosti byla nejen hojná účast, kdy bylo tzv. „vyprodáno“, ale také skvělá atmosféra, která se linula průběhem celé akce. V rámci synergie všech holdingů společnosti M&M reality se regionálního semináře zúčastnilo více než 300 realitních makléřů, hypotečních specialistů a pojišťovacích poradců a vytvořili tak báječné publikum pro všechny přednášející. Během přednášek byly představeny nové zprostředkovatelské a rezervační smlouvy pro rok 2015, novela občanského zákoníku v návaznosti na vymáhání, nový školicí systém s Dobrošem a v neposlední řadě také nový moderní web www.mmreality.cz, na kterém naše IT oddělení poslední půl rok intenzivně pracovalo. Oba regionální ředitelé nezapomněli ocenit své makléře v regionu za uplynulé měsíce a zároveň byli vedením společnosti uvedeni další úspěšní makléři do síně slávy.

Po celý den bylo pro všechny účastníky semináře zajištěno občerstvení, pitný režim a pro shopaholiky pak nabitý M&M shop. Velkolepým zakončením celého dne bylo večerní losování cen tomboly v režii obou regionálních ředitelů. Nemohl chybět tradiční půlnoční gulášek, který se stal opět pro mnohé M&Máky záchranou. Zástupci obou regionů se tak statečně protancovali až do brzkých ranních hodin za hudebního doprovodu našeho oblíbeného DJ Mercla, který byl jako vždy zárukou kvalitní zábavy.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články