Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Regionální seminář ředitelů P.Svobody a Z. Fibricha, 25. října 2013 - Harrachov

30.10.2013

V pořadí již třetí regionální seminář letošního podzimu, který se konal ve dnech 25. – 26. 10. 2013 v hotelu Vital Sklář v Harrachově, se stal skvělým startem pro sváteční prodloužený víkend.Spojení regionů Petra Svobody a Zdeňka Fibricha se ukázalo jako velmi šťastné. Důkazem byla nejen hojná účast, kdy bylo tzv. „vyprodáno“, ale také skvělá atmosféra, která se linula průběhem celé akce. V rámci synergie všech holdingů společnosti M&M reality se regionálního semináře zúčastnilo více než 200 realitních makléřů, hypotečních specialistů a pojišťovacích poradců, kteří byli odměněni nejen svými regionálními řediteli za odvedenou práci a dosažené výsledky v loňském roce, ale i vedením společnosti v rámci tak očekávaného vyhlášení soutěže KataM&Marán. Neméně důležité byly aktuální přednášky z realitního prostředí a také proklamovaná novela Občanského zákoníku.

Po celý den bylo pro všechny účastníky semináře zajištěno občerstvení, pitný režim a pro shopaholiky pak nabitý M&M shop.
V podvečer se začalo ozývat hromadné bouchání šampaňského, které teklo doslova proudem a oznamovalo nám zdařilý průběh akce.Velkolepým zakončením celého dne bylo večerní losování cen bohaté tomboly v režii obou regionálních ředitelů. Tradičně se jednalo o litý boj v dobře známé a intelektuálně náročné disciplíně „Kámen, nůžky, papír!“. Zástupci obou regionů se statečně protancovali až do brzkých ranních hodin za hudebního doprovodu našeho oblíbeného DJ Mercla, který byl jako vždy zárukou kvalitní zábavy.

Regionální seminář je oslavou úspěchů nejen společnosti jako takové, ale hlavně jednotlivců, protože jen díky usilovné práci a pílí všech zástupců M&M reality se může společnost stát největší a nejsilnější na českém trhu, a to společnost M&M reality díky Vám všem bezesporu je.

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články