Regionální seminář ředitelů P.Svobody a Z. Fibricha, 25. října 2013 - Harrachov

30.10.2013

V pořadí již třetí regionální seminář letošního podzimu, který se konal ve dnech 25. – 26. 10. 2013 v hotelu Vital Sklář v Harrachově, se stal skvělým startem pro sváteční prodloužený víkend.Spojení regionů Petra Svobody a Zdeňka Fibricha se ukázalo jako velmi šťastné. Důkazem byla nejen hojná účast, kdy bylo tzv. „vyprodáno“, ale také skvělá atmosféra, která se linula průběhem celé akce. V rámci synergie všech holdingů společnosti M&M reality se regionálního semináře zúčastnilo více než 200 realitních makléřů, hypotečních specialistů a pojišťovacích poradců, kteří byli odměněni nejen svými regionálními řediteli za odvedenou práci a dosažené výsledky v loňském roce, ale i vedením společnosti v rámci tak očekávaného vyhlášení soutěže KataM&Marán. Neméně důležité byly aktuální přednášky z realitního prostředí a také proklamovaná novela Občanského zákoníku.

Po celý den bylo pro všechny účastníky semináře zajištěno občerstvení, pitný režim a pro shopaholiky pak nabitý M&M shop.
V podvečer se začalo ozývat hromadné bouchání šampaňského, které teklo doslova proudem a oznamovalo nám zdařilý průběh akce.Velkolepým zakončením celého dne bylo večerní losování cen bohaté tomboly v režii obou regionálních ředitelů. Tradičně se jednalo o litý boj v dobře známé a intelektuálně náročné disciplíně „Kámen, nůžky, papír!“. Zástupci obou regionů se statečně protancovali až do brzkých ranních hodin za hudebního doprovodu našeho oblíbeného DJ Mercla, který byl jako vždy zárukou kvalitní zábavy.

Regionální seminář je oslavou úspěchů nejen společnosti jako takové, ale hlavně jednotlivců, protože jen díky usilovné práci a pílí všech zástupců M&M reality se může společnost stát největší a nejsilnější na českém trhu, a to společnost M&M reality díky Vám všem bezesporu je.

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články