Regionální seminář ředitelů P.Svobody a Z. Fibricha, 25. října 2013 - Harrachov

30.10.2013

V pořadí již třetí regionální seminář letošního podzimu, který se konal ve dnech 25. – 26. 10. 2013 v hotelu Vital Sklář v Harrachově, se stal skvělým startem pro sváteční prodloužený víkend.Spojení regionů Petra Svobody a Zdeňka Fibricha se ukázalo jako velmi šťastné. Důkazem byla nejen hojná účast, kdy bylo tzv. „vyprodáno“, ale také skvělá atmosféra, která se linula průběhem celé akce. V rámci synergie všech holdingů společnosti M&M reality se regionálního semináře zúčastnilo více než 200 realitních makléřů, hypotečních specialistů a pojišťovacích poradců, kteří byli odměněni nejen svými regionálními řediteli za odvedenou práci a dosažené výsledky v loňském roce, ale i vedením společnosti v rámci tak očekávaného vyhlášení soutěže KataM&Marán. Neméně důležité byly aktuální přednášky z realitního prostředí a také proklamovaná novela Občanského zákoníku.

Po celý den bylo pro všechny účastníky semináře zajištěno občerstvení, pitný režim a pro shopaholiky pak nabitý M&M shop.
V podvečer se začalo ozývat hromadné bouchání šampaňského, které teklo doslova proudem a oznamovalo nám zdařilý průběh akce.Velkolepým zakončením celého dne bylo večerní losování cen bohaté tomboly v režii obou regionálních ředitelů. Tradičně se jednalo o litý boj v dobře známé a intelektuálně náročné disciplíně „Kámen, nůžky, papír!“. Zástupci obou regionů se statečně protancovali až do brzkých ranních hodin za hudebního doprovodu našeho oblíbeného DJ Mercla, který byl jako vždy zárukou kvalitní zábavy.

Regionální seminář je oslavou úspěchů nejen společnosti jako takové, ale hlavně jednotlivců, protože jen díky usilovné práci a pílí všech zástupců M&M reality se může společnost stát největší a nejsilnější na českém trhu, a to společnost M&M reality díky Vám všem bezesporu je.

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články