subHeader

Regionální seminář ředitelů P.Svobody a Z. Fibricha, 25. října 2013 - Harrachov

30.10.2013

V pořadí již třetí regionální seminář letošního podzimu, který se konal ve dnech 25. – 26. 10. 2013 v hotelu Vital Sklář v Harrachově, se stal skvělým startem pro sváteční prodloužený víkend.Spojení regionů Petra Svobody a Zdeňka Fibricha se ukázalo jako velmi šťastné. Důkazem byla nejen hojná účast, kdy bylo tzv. „vyprodáno“, ale také skvělá atmosféra, která se linula průběhem celé akce. V rámci synergie všech holdingů společnosti M&M reality se regionálního semináře zúčastnilo více než 200 realitních makléřů, hypotečních specialistů a pojišťovacích poradců, kteří byli odměněni nejen svými regionálními řediteli za odvedenou práci a dosažené výsledky v loňském roce, ale i vedením společnosti v rámci tak očekávaného vyhlášení soutěže KataM&Marán. Neméně důležité byly aktuální přednášky z realitního prostředí a také proklamovaná novela Občanského zákoníku.

Po celý den bylo pro všechny účastníky semináře zajištěno občerstvení, pitný režim a pro shopaholiky pak nabitý M&M shop.
V podvečer se začalo ozývat hromadné bouchání šampaňského, které teklo doslova proudem a oznamovalo nám zdařilý průběh akce.Velkolepým zakončením celého dne bylo večerní losování cen bohaté tomboly v režii obou regionálních ředitelů. Tradičně se jednalo o litý boj v dobře známé a intelektuálně náročné disciplíně „Kámen, nůžky, papír!“. Zástupci obou regionů se statečně protancovali až do brzkých ranních hodin za hudebního doprovodu našeho oblíbeného DJ Mercla, který byl jako vždy zárukou kvalitní zábavy.

Regionální seminář je oslavou úspěchů nejen společnosti jako takové, ale hlavně jednotlivců, protože jen díky usilovné práci a pílí všech zástupců M&M reality se může společnost stát největší a nejsilnější na českém trhu, a to společnost M&M reality díky Vám všem bezesporu je.

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články