Regionální seminář ředitelů P. Zámečníka a M. Möhwalda - Karlovy Vary

26.11.2014

Kdo nezažil, neuvěří! Kdo tam byl, nikdy nezapomene! Podzimní regionální seminář ředitelů Ing. Pavla Zámečníka a Michala Möhwalda se nesl ve znamení jedné velké a skvělé párty! Co se také jiného dalo čekat. Jako jedna velká rodina, jsme se celý den řídili heslem: M&M reality – je zkrátka velká rodina!

Hotelové prostory se zelenaly a plnily členy M&M rodiny již od odpoledne 20. 11. 2014. Největší příliv zelenáčů však nastal ráno 21. 11.  kdy se do hotelu Thermal v Karlových Varech dostavilo téměř 300 členů z řad celého M&M holdingu. Přivítali jsme mezi sebou jak realitní makléře, tak také hypoteční specialisty a pojišťovací poradce, vedení společnosti a asistentky centrály. Všichni dohromady jsme prožili den plný překvapení, novinek, zajímavostí a ocenění. Aby naši makléři neusnuli na vavřínech, byli hned seznámeni s novými informacemi, které jim pomohou rozvíjet svou kariéru. Během celého dne jsme mohli rozmazlovat naše žaludky výborným jídlem. Po celý den se doplňovaly i tekutiny, naší oblíbenou zelenou a tequilou.

Venku se setmělo a přišel na řadu večerní program. Nastartovali jsme se bohatou tombolou, z níž si někteří neodnášeli pouze věcné ceny, ale také slušnou „zelenou kocovinu“. Až do ranních hodin pak mohli všichni křepčit také pod taktovkou známého a oblíbeného DJ Mercla.

Velké díky patří naším regionálním ředitelům, kteří pro nás připravili to nejlepší, co mohli! Děkujeme všem, kteří se na přípravě letošního posledního semináře podíleli. Těšíme se na další skvělou M&M párty!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články