Regionální seminář ředitelů P. Zámečníka a M. Möhwalda - Karlovy Vary

26.11.2014

Kdo nezažil, neuvěří! Kdo tam byl, nikdy nezapomene! Podzimní regionální seminář ředitelů Ing. Pavla Zámečníka a Michala Möhwalda se nesl ve znamení jedné velké a skvělé párty! Co se také jiného dalo čekat. Jako jedna velká rodina, jsme se celý den řídili heslem: M&M reality – je zkrátka velká rodina!

Hotelové prostory se zelenaly a plnily členy M&M rodiny již od odpoledne 20. 11. 2014. Největší příliv zelenáčů však nastal ráno 21. 11.  kdy se do hotelu Thermal v Karlových Varech dostavilo téměř 300 členů z řad celého M&M holdingu. Přivítali jsme mezi sebou jak realitní makléře, tak také hypoteční specialisty a pojišťovací poradce, vedení společnosti a asistentky centrály. Všichni dohromady jsme prožili den plný překvapení, novinek, zajímavostí a ocenění. Aby naši makléři neusnuli na vavřínech, byli hned seznámeni s novými informacemi, které jim pomohou rozvíjet svou kariéru. Během celého dne jsme mohli rozmazlovat naše žaludky výborným jídlem. Po celý den se doplňovaly i tekutiny, naší oblíbenou zelenou a tequilou.

Venku se setmělo a přišel na řadu večerní program. Nastartovali jsme se bohatou tombolou, z níž si někteří neodnášeli pouze věcné ceny, ale také slušnou „zelenou kocovinu“. Až do ranních hodin pak mohli všichni křepčit také pod taktovkou známého a oblíbeného DJ Mercla.

Velké díky patří naším regionálním ředitelům, kteří pro nás připravili to nejlepší, co mohli! Děkujeme všem, kteří se na přípravě letošního posledního semináře podíleli. Těšíme se na další skvělou M&M párty!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články