subHeader

Regionální seminář ředitelů P. Zámečníka a M. Möhwalda - Karlovy Vary

26.11.2014

Kdo nezažil, neuvěří! Kdo tam byl, nikdy nezapomene! Podzimní regionální seminář ředitelů Ing. Pavla Zámečníka a Michala Möhwalda se nesl ve znamení jedné velké a skvělé párty! Co se také jiného dalo čekat. Jako jedna velká rodina, jsme se celý den řídili heslem: M&M reality – je zkrátka velká rodina!

Hotelové prostory se zelenaly a plnily členy M&M rodiny již od odpoledne 20. 11. 2014. Největší příliv zelenáčů však nastal ráno 21. 11.  kdy se do hotelu Thermal v Karlových Varech dostavilo téměř 300 členů z řad celého M&M holdingu. Přivítali jsme mezi sebou jak realitní makléře, tak také hypoteční specialisty a pojišťovací poradce, vedení společnosti a asistentky centrály. Všichni dohromady jsme prožili den plný překvapení, novinek, zajímavostí a ocenění. Aby naši makléři neusnuli na vavřínech, byli hned seznámeni s novými informacemi, které jim pomohou rozvíjet svou kariéru. Během celého dne jsme mohli rozmazlovat naše žaludky výborným jídlem. Po celý den se doplňovaly i tekutiny, naší oblíbenou zelenou a tequilou.

Venku se setmělo a přišel na řadu večerní program. Nastartovali jsme se bohatou tombolou, z níž si někteří neodnášeli pouze věcné ceny, ale také slušnou „zelenou kocovinu“. Až do ranních hodin pak mohli všichni křepčit také pod taktovkou známého a oblíbeného DJ Mercla.

Velké díky patří naším regionálním ředitelům, kteří pro nás připravili to nejlepší, co mohli! Děkujeme všem, kteří se na přípravě letošního posledního semináře podíleli. Těšíme se na další skvělou M&M párty!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články