Regionální seminář ředitelů Tomáše Štěpničky a Josefa Pelce, Tábor – 14. – 15. 11. 2014

20.11.2014

Ve dnech 14. – 15. 11. 2014 proběhl v Táboře dlouho očekávaný seminář, jehož průběh měli pevně v rukou dva ostřílení a zkušenostmi nabití regionální ředitelé Tomáš Štěpnička a Josef Pelc. Již brzy ráno čekali ředitelé před vstupem do krásného hotelu Dvořák, který pro tuto příležitost sloužil jako útočiště pro všechny zeleně smýšlející makléře těchto regionů, aby je přivítali.

Na úvod semináře nechyběl společný přípitek – jak jinak, než v mexickém stylu - Tequilou. Vždyť celý seminář, jak výzdobou, tak atmosférou po celý den všem přítomným stále připomínal, že soutěž Mexiko 2015 je v plném proudu a zbývá už jen pár týdnů, kdy budeme znát její výsledky. A pokud makléři obou regionů něco potřebovali, tak se dobít na takto skvělé akci a na závěrečný finiš této úžasné soutěže.

Makléři dostali spoustu drobných dárků, proběhlo vyhlášení do síně slávy, kdy jsme společně oslavili ty nejlepší z nás a měli možnost je všechny společně vidět na jednom pódiu. Večer probíhal za rytmu kapely Cover Trio Plus,  kdy makléři obsadili parket a pouze na chvilku se ho vzdali – a to při vyhlašování tomboly. Do ranních hodin nás ve svižném pohybu držel náš skvělý DJ Mercl.

 

Velký dík patří i vedení společnosti – přednášky p. Milana Zavadila, Ing. Miroslava Jonáše a p. Petra Morcinka byly opět plné motivace, makléři měli možnost shlédnout spoustu nových videí a opět si potvrdit, to co všichni víme, že jsme na správném místě! Tímto děkujeme i všem dalším přednášejícím – p. Václavkovi, Ing. Štroufovi, p. Pituchovi, p. Svobodovi a p. Ďurišovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum