Regionální seminář ředitelů Tomáše Štěpničky a Josefa Pelce, Tábor – 14. – 15. 11. 2014

20.11.2014

Ve dnech 14. – 15. 11. 2014 proběhl v Táboře dlouho očekávaný seminář, jehož průběh měli pevně v rukou dva ostřílení a zkušenostmi nabití regionální ředitelé Tomáš Štěpnička a Josef Pelc. Již brzy ráno čekali ředitelé před vstupem do krásného hotelu Dvořák, který pro tuto příležitost sloužil jako útočiště pro všechny zeleně smýšlející makléře těchto regionů, aby je přivítali.

Na úvod semináře nechyběl společný přípitek – jak jinak, než v mexickém stylu - Tequilou. Vždyť celý seminář, jak výzdobou, tak atmosférou po celý den všem přítomným stále připomínal, že soutěž Mexiko 2015 je v plném proudu a zbývá už jen pár týdnů, kdy budeme znát její výsledky. A pokud makléři obou regionů něco potřebovali, tak se dobít na takto skvělé akci a na závěrečný finiš této úžasné soutěže.

Makléři dostali spoustu drobných dárků, proběhlo vyhlášení do síně slávy, kdy jsme společně oslavili ty nejlepší z nás a měli možnost je všechny společně vidět na jednom pódiu. Večer probíhal za rytmu kapely Cover Trio Plus,  kdy makléři obsadili parket a pouze na chvilku se ho vzdali – a to při vyhlašování tomboly. Do ranních hodin nás ve svižném pohybu držel náš skvělý DJ Mercl.

 

Velký dík patří i vedení společnosti – přednášky p. Milana Zavadila, Ing. Miroslava Jonáše a p. Petra Morcinka byly opět plné motivace, makléři měli možnost shlédnout spoustu nových videí a opět si potvrdit, to co všichni víme, že jsme na správném místě! Tímto děkujeme i všem dalším přednášejícím – p. Václavkovi, Ing. Štroufovi, p. Pituchovi, p. Svobodovi a p. Ďurišovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články