Regionální seminář ředitelů Tomáše Štěpničky a Josefa Pelce, Tábor – 14. – 15. 11. 2014

20.11.2014

Ve dnech 14. – 15. 11. 2014 proběhl v Táboře dlouho očekávaný seminář, jehož průběh měli pevně v rukou dva ostřílení a zkušenostmi nabití regionální ředitelé Tomáš Štěpnička a Josef Pelc. Již brzy ráno čekali ředitelé před vstupem do krásného hotelu Dvořák, který pro tuto příležitost sloužil jako útočiště pro všechny zeleně smýšlející makléře těchto regionů, aby je přivítali.

Na úvod semináře nechyběl společný přípitek – jak jinak, než v mexickém stylu - Tequilou. Vždyť celý seminář, jak výzdobou, tak atmosférou po celý den všem přítomným stále připomínal, že soutěž Mexiko 2015 je v plném proudu a zbývá už jen pár týdnů, kdy budeme znát její výsledky. A pokud makléři obou regionů něco potřebovali, tak se dobít na takto skvělé akci a na závěrečný finiš této úžasné soutěže.

Makléři dostali spoustu drobných dárků, proběhlo vyhlášení do síně slávy, kdy jsme společně oslavili ty nejlepší z nás a měli možnost je všechny společně vidět na jednom pódiu. Večer probíhal za rytmu kapely Cover Trio Plus,  kdy makléři obsadili parket a pouze na chvilku se ho vzdali – a to při vyhlašování tomboly. Do ranních hodin nás ve svižném pohybu držel náš skvělý DJ Mercl.

 

Velký dík patří i vedení společnosti – přednášky p. Milana Zavadila, Ing. Miroslava Jonáše a p. Petra Morcinka byly opět plné motivace, makléři měli možnost shlédnout spoustu nových videí a opět si potvrdit, to co všichni víme, že jsme na správném místě! Tímto děkujeme i všem dalším přednášejícím – p. Václavkovi, Ing. Štroufovi, p. Pituchovi, p. Svobodovi a p. Ďurišovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích