Regionální Vánoční večírek Davida Mrozka, Velké Karlovice, 4. prosince 2014

11.12.2014

Mikuláš a čert s andělem je vždy zárukou nějaké nadílky. Na půdě M&M reality holding a.s. se letošní mikulášská nadílka pro region Davida Mrozka rozdávala dne 4. prosince v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.

Všichni vedoucí, asistentky, hypotékáři a v neposlední řadě také makléři ze síně slávy byli svoláni, aby spolu zakončili úspěšný rok 2014. Vánoční večírek to nebyl jen tak ledajaký. Vstup byl umožněn pouze v převleku Mikuláše, anděla nebo čerta. A tak spolu všichni vystrojení, někteří až k nepoznání, řádili pod taktovkou vrchního šéfa M&M santy až do svítání...anděl, čert, Mikuláš či dokonce dráček Werkáček...všichni ruku v ruce bez zbytečného hašteření. Soudě dle bohaté nadílky v tom pozitivním slova smyslu, byl region Davida Mrozka tím nejhodnějším v celém holdingu. Nikdo neodešel s prázdnou, někteří měli dokonce problém celou svou nadílku nabalit do auta. Sezóna vánočních večírků tak byla úspěšně nastartována a nezbývá než se těšit na reportáž z jednotlivých pobočkových oslav Vánoc.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články