Rozloučení s prázdninami

09.09.2013

Dne 31. 8. 2013 probíhalo na koupališti v Městci Králové rozloučení s prázdninami a zároveň i oslava 135. výročí od založení spolku Dobrovolných hasičů v Městci Králové.

Protože se jednalo o událost pořádanou hlavně pro děti, tak jsme samozřejmě nemohli chybět se skákacím hradem a balónky. Počasí vyšlo báječně, účast byla hojná a podle rozesmátých dětských tváří bylo jasné, že jsme s atrakcemi zvítězili na plné čáře. Dle reakcí některých rodičů, byl problém děti z hradu dostat a zúčastnit se i dalších atrakcí a soutěží, kterých bylo na koupališti opravdu hodně. Tímto chceme poděkovat organizátorům, městu Městec Králové a Dobrovolným hasičům, že nám umožnili se na tomto dnu podílet a těšíme se na příští rok.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články