Rozloučení s prázdninami

09.09.2013

Dne 31. 8. 2013 probíhalo na koupališti v Městci Králové rozloučení s prázdninami a zároveň i oslava 135. výročí od založení spolku Dobrovolných hasičů v Městci Králové.

Protože se jednalo o událost pořádanou hlavně pro děti, tak jsme samozřejmě nemohli chybět se skákacím hradem a balónky. Počasí vyšlo báječně, účast byla hojná a podle rozesmátých dětských tváří bylo jasné, že jsme s atrakcemi zvítězili na plné čáře. Dle reakcí některých rodičů, byl problém děti z hradu dostat a zúčastnit se i dalších atrakcí a soutěží, kterých bylo na koupališti opravdu hodně. Tímto chceme poděkovat organizátorům, městu Městec Králové a Dobrovolným hasičům, že nám umožnili se na tomto dnu podílet a těšíme se na příští rok.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články