Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Rozloučení s prázdninami

09.09.2013

Dne 31. 8. 2013 probíhalo na koupališti v Městci Králové rozloučení s prázdninami a zároveň i oslava 135. výročí od založení spolku Dobrovolných hasičů v Městci Králové.

Protože se jednalo o událost pořádanou hlavně pro děti, tak jsme samozřejmě nemohli chybět se skákacím hradem a balónky. Počasí vyšlo báječně, účast byla hojná a podle rozesmátých dětských tváří bylo jasné, že jsme s atrakcemi zvítězili na plné čáře. Dle reakcí některých rodičů, byl problém děti z hradu dostat a zúčastnit se i dalších atrakcí a soutěží, kterých bylo na koupališti opravdu hodně. Tímto chceme poděkovat organizátorům, městu Městec Králové a Dobrovolným hasičům, že nám umožnili se na tomto dnu podílet a těšíme se na příští rok.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články