Rozloučení s prázdninami

09.09.2013

Dne 31. 8. 2013 probíhalo na koupališti v Městci Králové rozloučení s prázdninami a zároveň i oslava 135. výročí od založení spolku Dobrovolných hasičů v Městci Králové.

Protože se jednalo o událost pořádanou hlavně pro děti, tak jsme samozřejmě nemohli chybět se skákacím hradem a balónky. Počasí vyšlo báječně, účast byla hojná a podle rozesmátých dětských tváří bylo jasné, že jsme s atrakcemi zvítězili na plné čáře. Dle reakcí některých rodičů, byl problém děti z hradu dostat a zúčastnit se i dalších atrakcí a soutěží, kterých bylo na koupališti opravdu hodně. Tímto chceme poděkovat organizátorům, městu Městec Králové a Dobrovolným hasičům, že nám umožnili se na tomto dnu podílet a těšíme se na příští rok.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články