Rybolov s Jakubem Vágnerem - 19. 6. 2014

30.06.2014

Každý skvělý výsledek si zaslouží svou odměnu! A jelikož byly výsledky roku 2013 opravdu parádní, rozhodl se regionální ředitel David Mrozek odměnit ty nejlepší ze svého regionu zážitkem, na který se jen tak nezapomíná.

Ve dnech 19. - 20. 6. 2014 uspořádal pro TOP 10 nejlepších makléřů, 3 nejlepší vedoucí a nejlepší hypotékářku za rok 2013 akci pod názvem "Rybolov s Jakubem Vágnerem" v Zahrádkách u Petrovic.

Rybaření možná nepředstavuje pro většinu z nás až tak skvělou zábavu, ale každý z účastníků vám jistě potvrdí, že to byl jeden z nejlepších zážitků v životě. Ještě aby ne, však kolikrát za život vytáhnete z rybníka téměř dvoumetrovou rybu? V nádherném prostředí, za slunného počasí se M&M partička pod dohledem nejvyššího vedení předháněla v tom, kdo uloví největší rybu. Zpočátku se zdál i obyčejný 12 kg kapr jako senzační úlovek. S postupem času se však na prutech M&M rybářů začínaly objevovat daleko zajímavější kousky jako např. jeseteři či ještě větší kapři. O zlatý hřeb celého dne se ovšem postarala mnohem větší ryba - Beluga s mírami, které by zcela jistě dobyly všechna světová mola - 80 kg a 189 cm. O tento skvělý úlovek se postarala dvojice David Mrozek a Michal Molin. Rybička jim dala opravdu zabrat. Z fotek si všichni můžete udělat jasnou představu o tom, jak zábavný den a hlavně noc to byla! Co říci na závěr? Díky pane řediteli! Díky Kubo Vágnere a díky chlapi rybáři za odborný dohled! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články