Rybolov s Jakubem Vágnerem - 19. 6. 2014

30.06.2014

Každý skvělý výsledek si zaslouží svou odměnu! A jelikož byly výsledky roku 2013 opravdu parádní, rozhodl se regionální ředitel David Mrozek odměnit ty nejlepší ze svého regionu zážitkem, na který se jen tak nezapomíná.

Ve dnech 19. - 20. 6. 2014 uspořádal pro TOP 10 nejlepších makléřů, 3 nejlepší vedoucí a nejlepší hypotékářku za rok 2013 akci pod názvem "Rybolov s Jakubem Vágnerem" v Zahrádkách u Petrovic.

Rybaření možná nepředstavuje pro většinu z nás až tak skvělou zábavu, ale každý z účastníků vám jistě potvrdí, že to byl jeden z nejlepších zážitků v životě. Ještě aby ne, však kolikrát za život vytáhnete z rybníka téměř dvoumetrovou rybu? V nádherném prostředí, za slunného počasí se M&M partička pod dohledem nejvyššího vedení předháněla v tom, kdo uloví největší rybu. Zpočátku se zdál i obyčejný 12 kg kapr jako senzační úlovek. S postupem času se však na prutech M&M rybářů začínaly objevovat daleko zajímavější kousky jako např. jeseteři či ještě větší kapři. O zlatý hřeb celého dne se ovšem postarala mnohem větší ryba - Beluga s mírami, které by zcela jistě dobyly všechna světová mola - 80 kg a 189 cm. O tento skvělý úlovek se postarala dvojice David Mrozek a Michal Molin. Rybička jim dala opravdu zabrat. Z fotek si všichni můžete udělat jasnou představu o tom, jak zábavný den a hlavně noc to byla! Co říci na závěr? Díky pane řediteli! Díky Kubo Vágnere a díky chlapi rybáři za odborný dohled! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články