Rybolov s Jakubem Vágnerem - 19. 6. 2014

30.06.2014

Každý skvělý výsledek si zaslouží svou odměnu! A jelikož byly výsledky roku 2013 opravdu parádní, rozhodl se regionální ředitel David Mrozek odměnit ty nejlepší ze svého regionu zážitkem, na který se jen tak nezapomíná.

Ve dnech 19. - 20. 6. 2014 uspořádal pro TOP 10 nejlepších makléřů, 3 nejlepší vedoucí a nejlepší hypotékářku za rok 2013 akci pod názvem "Rybolov s Jakubem Vágnerem" v Zahrádkách u Petrovic.

Rybaření možná nepředstavuje pro většinu z nás až tak skvělou zábavu, ale každý z účastníků vám jistě potvrdí, že to byl jeden z nejlepších zážitků v životě. Ještě aby ne, však kolikrát za život vytáhnete z rybníka téměř dvoumetrovou rybu? V nádherném prostředí, za slunného počasí se M&M partička pod dohledem nejvyššího vedení předháněla v tom, kdo uloví největší rybu. Zpočátku se zdál i obyčejný 12 kg kapr jako senzační úlovek. S postupem času se však na prutech M&M rybářů začínaly objevovat daleko zajímavější kousky jako např. jeseteři či ještě větší kapři. O zlatý hřeb celého dne se ovšem postarala mnohem větší ryba - Beluga s mírami, které by zcela jistě dobyly všechna světová mola - 80 kg a 189 cm. O tento skvělý úlovek se postarala dvojice David Mrozek a Michal Molin. Rybička jim dala opravdu zabrat. Z fotek si všichni můžete udělat jasnou představu o tom, jak zábavný den a hlavně noc to byla! Co říci na závěr? Díky pane řediteli! Díky Kubo Vágnere a díky chlapi rybáři za odborný dohled! 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články