S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Na celkem 25 letních koncertů a festivalů se mohou dostat výherci soutěže a je opravdu z čeho vybírat. Od Majálesů, které odstartovaly celou soutěž, přes všechny festivaly projektu HRADY CZ, Votvírák, Sázava Fest, Vizovické Trnkobraní nebo dokonce Colours of Ostrava. Celá soutěž bude symbolicky ukončena poslední prázdninový den na hradu Bezděz v rámci 15. ročníku projektu HRADY CZ.

Díky prvnímu soutěžnímu příspěvku se osm výherců podívalo na Majálesy v Praze a Brně. „Celou soutěž, jsme chtěli pojmout netradičně, nebo spíše výhru pro soutěžící. Nejenže výherce dostaneme na ty největší letní festivaly, ale také jim zprostředkujeme osobní setkaní s kapelou Kryštof,“ uvádí majitel a akcionář společnosti Petr Morcinek. Samozřejmě není nad to sdílet radost s někým blízkým. „Každý soutěžící si sebou vezme kamaráda, s kterým by se rád o výhru podělil. Zažijí tak společně a s kapelou nezapomenutelné okamžiky. Věříme, že se tak vzpomínky na jejich výhru v soutěži o to více umocní a možná i jejich vzájemné přátelství,“ doplňuje Morcinek.

Osobní setkání se skupinou Kryštof a nejen to! Všech 100 výherců se dokonce dostane na pódium a vychutnají si celou show přesně tak, jako samotná kapela. „Dostat se do backstage takových ohromných akcí, a podívat se na celou show jinak, chce snad zažít úplně každý návštěvník festivalu,“ říká výkonný ředitel M&M holding, a.s. Zdeněk Václavek. „Dokonce i mě to vždy láká,“ dodává Václavek. Samotné zákulisí, není ale vše. „Tři písničky budou moci prožít přímo na pódiu společně s frontmanem kapely Richardem Krajčo,dále uvádí Václavek. 

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí být fanouškem Facebook profilu M&M reality holding a také dát „Like“ soutěžnímu příspěvku. Poté už jen stačí napsat do komentáře na jakou akci by se soutěžící rád podíval a označil osobu, kterou by vzal s sebou. „Na začátku soutěže jsme měli ještě jednu podmínku, že se soutěží musí vyfotit u jakéhokoliv loga M&M reality. Zhodnotili jsme, po prvním týdnu soutěže, že pro řadu lidí je toto obtížné a tuto podmínku jsme zrušili. Chceme, aby se do soutěže mohl zapojit opravdu každý a měl tím pádem šanci na výhru,“ říká Morcinek. Na konci soutěžního týdne se losují vždy dva výherci na festival, který si sami vybrali. „Téměř každý týden soutěžíme souběžně o VIP vstupenky na dva festivaly, takže na konci týdne se mohou radovat z výhry až čtyři fanoušci Facebook profilu M&M reality holding,“ doplňuje Václavek. Soutěž probíhá vždy od pondělí do pátku, týden před danou akcí.

Více o soutěži, společné fotky výherců s kapelou Kryštof a úplná pravidla na www.smmrealitynakrystofy.cz.

Články , Aktuality , Tiskové centrum

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Rok od zavedení opatření ČNB ohledně hypoték: Poptávka po pronájmech je extrémní

20.09.2019

PRAHA, 20. 9. 2019 – Kdo nedosáhne na hypoteční úvěr, poohlíží se raději po pronájmu. Začátkem října to bude rok, co takových lidí značně přibylo vlivem doporučení České národní banky (ČNB). V Praze se průměrné nájemné v nejžádanějších bytech 2+kk pohybuje okolo 16 tisíc korun bez poplatků. Růst cen nájmů ve velkých městech ale zpomaluje a jsou lokality, kde se již zastavil.  

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Plocha prodávaných pozemků se zmenšuje, preference kupců se pod tlakem vysokých cen mění

12.08.2019

PRAHA, 12. 8. 2019 – V Praze, Brně i Ostravě je nedostatek volných pozemků pro stavbu rodinných domů. To v kombinaci s velmi silnou poptávkou tlačí ceny nahoru. Doba, kdy klienti poptávali pozemky větší než 2000 metrů čtverečních, je pryč. Dnes není výjimkou, že pro stavbu rodinného domu volí plochy okolo 500 metrů čtverečních. Makléři společnosti M&M Reality také sledují, že roste ochota zájemců o stavbu rodinného domu stěhovat se do obcí v širokém okolí velkých měst.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

V Brně je velký nedostatek bytů, a to na prodej i pronájem

01.08.2019

Brno, 1. 8. 2019 – Nemovitosti v moravské metropoli zdražily za poslední tři roky o necelých 30 procent. V posledních měsících tempo růstu cen sice značně zpomalilo a od ledna poskočily jen o 3 procenta, pro běžné obyvatele ale není situace na brněnském realitním trhu zrovna přívětivá. Stále více nových i starších nemovitostí proto skupují investoři. Kdo má zájem o pronájem, čelí konkurenci až 50 dalších zájemců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum