S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Na celkem 25 letních koncertů a festivalů se mohou dostat výherci soutěže a je opravdu z čeho vybírat. Od Majálesů, které odstartovaly celou soutěž, přes všechny festivaly projektu HRADY CZ, Votvírák, Sázava Fest, Vizovické Trnkobraní nebo dokonce Colours of Ostrava. Celá soutěž bude symbolicky ukončena poslední prázdninový den na hradu Bezděz v rámci 15. ročníku projektu HRADY CZ.

Díky prvnímu soutěžnímu příspěvku se osm výherců podívalo na Majálesy v Praze a Brně. „Celou soutěž, jsme chtěli pojmout netradičně, nebo spíše výhru pro soutěžící. Nejenže výherce dostaneme na ty největší letní festivaly, ale také jim zprostředkujeme osobní setkaní s kapelou Kryštof,“ uvádí majitel a akcionář společnosti Petr Morcinek. Samozřejmě není nad to sdílet radost s někým blízkým. „Každý soutěžící si sebou vezme kamaráda, s kterým by se rád o výhru podělil. Zažijí tak společně a s kapelou nezapomenutelné okamžiky. Věříme, že se tak vzpomínky na jejich výhru v soutěži o to více umocní a možná i jejich vzájemné přátelství,“ doplňuje Morcinek.

Osobní setkání se skupinou Kryštof a nejen to! Všech 100 výherců se dokonce dostane na pódium a vychutnají si celou show přesně tak, jako samotná kapela. „Dostat se do backstage takových ohromných akcí, a podívat se na celou show jinak, chce snad zažít úplně každý návštěvník festivalu,“ říká výkonný ředitel M&M holding, a.s. Zdeněk Václavek. „Dokonce i mě to vždy láká,“ dodává Václavek. Samotné zákulisí, není ale vše. „Tři písničky budou moci prožít přímo na pódiu společně s frontmanem kapely Richardem Krajčo,dále uvádí Václavek. 

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí být fanouškem Facebook profilu M&M reality holding a také dát „Like“ soutěžnímu příspěvku. Poté už jen stačí napsat do komentáře na jakou akci by se soutěžící rád podíval a označil osobu, kterou by vzal s sebou. „Na začátku soutěže jsme měli ještě jednu podmínku, že se soutěží musí vyfotit u jakéhokoliv loga M&M reality. Zhodnotili jsme, po prvním týdnu soutěže, že pro řadu lidí je toto obtížné a tuto podmínku jsme zrušili. Chceme, aby se do soutěže mohl zapojit opravdu každý a měl tím pádem šanci na výhru,“ říká Morcinek. Na konci soutěžního týdne se losují vždy dva výherci na festival, který si sami vybrali. „Téměř každý týden soutěžíme souběžně o VIP vstupenky na dva festivaly, takže na konci týdne se mohou radovat z výhry až čtyři fanoušci Facebook profilu M&M reality holding,“ doplňuje Václavek. Soutěž probíhá vždy od pondělí do pátku, týden před danou akcí.

Více o soutěži, společné fotky výherců s kapelou Kryštof a úplná pravidla na www.smmrealitynakrystofy.cz.

Články , Aktuality , Tiskové centrum

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kupujete zadluženou nemovitost? Vinou nedostatečné legislativy můžete skončit na ulici

11.12.2019

OSTRAVA, 11. 12. 2019 – Zaplatit za byt či dům a skončit bez něho i bez peněz. Zní to jako noční můra, která se ale může stát každému, kdo kupuje nemovitost, na níž vázne dluh. Stačí, aby se během 30denní lhůty, kterou má katastr na přepsání nemovitosti, ozval další věřitel, kterého prodávající zatajil, či o něm dokonce ani nevěděl. Neexistuje totiž žádný způsob, jak ověřit všechny dluhy soukromé osoby, a soudy bohužel v těchto případech více chrání věřitele. Když k tomu připočteme, že prestižní banky prodávají své pohledávky nebankovním vymahačským firmám, panuje na trhu situace, kterou snadno odnese běžný občan, potažmo zprostředkovatel prodeje.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Nemovitosti na horách se navzdory vysokým cenám stále dobře prodávají

10.12.2019

PRAHA, 10. 12. 2019 – Ceny rekreačních nemovitostí v tuzemských horských lokalitách stále mírně rostou, tempo růstu ale oproti předchozím třem letem zpomalilo. Nejdráž je v okolí krkonošských lyžařských center, kde se průměrná cena nových apartmánů pohybuje okolo 105 tisíc korun za metr čtvereční. Dalšími žádanými horskými lokalitami jsou například Jizerské hory, Šumava nebo Beskydy.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

M&M Reality Holding připravuje modulární výstavbu bytových domů

03.12.2019

M&M Reality Holding, ve spolupráci s renomovanými výrobci lehkých ocelových konstrukcí a dalších inovativních stavebních postupů, už několik let připravuje systém modulární výstavby. Vznikat bude v nové tuzemské fabrice a umožní snížit náklady na výstavbu bytového domu zhruba na 15 tisíc korun za metr čtvereční. To umožní výhodně stavět i v menších tuzemských městech, respektive po celé republice.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum