S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Na celkem 25 letních koncertů a festivalů se mohou dostat výherci soutěže a je opravdu z čeho vybírat. Od Majálesů, které odstartovaly celou soutěž, přes všechny festivaly projektu HRADY CZ, Votvírák, Sázava Fest, Vizovické Trnkobraní nebo dokonce Colours of Ostrava. Celá soutěž bude symbolicky ukončena poslední prázdninový den na hradu Bezděz v rámci 15. ročníku projektu HRADY CZ.

Díky prvnímu soutěžnímu příspěvku se osm výherců podívalo na Majálesy v Praze a Brně. „Celou soutěž, jsme chtěli pojmout netradičně, nebo spíše výhru pro soutěžící. Nejenže výherce dostaneme na ty největší letní festivaly, ale také jim zprostředkujeme osobní setkaní s kapelou Kryštof,“ uvádí majitel a akcionář společnosti Petr Morcinek. Samozřejmě není nad to sdílet radost s někým blízkým. „Každý soutěžící si sebou vezme kamaráda, s kterým by se rád o výhru podělil. Zažijí tak společně a s kapelou nezapomenutelné okamžiky. Věříme, že se tak vzpomínky na jejich výhru v soutěži o to více umocní a možná i jejich vzájemné přátelství,“ doplňuje Morcinek.

Osobní setkání se skupinou Kryštof a nejen to! Všech 100 výherců se dokonce dostane na pódium a vychutnají si celou show přesně tak, jako samotná kapela. „Dostat se do backstage takových ohromných akcí, a podívat se na celou show jinak, chce snad zažít úplně každý návštěvník festivalu,“ říká výkonný ředitel M&M holding, a.s. Zdeněk Václavek. „Dokonce i mě to vždy láká,“ dodává Václavek. Samotné zákulisí, není ale vše. „Tři písničky budou moci prožít přímo na pódiu společně s frontmanem kapely Richardem Krajčo,dále uvádí Václavek. 

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí být fanouškem Facebook profilu M&M reality holding a také dát „Like“ soutěžnímu příspěvku. Poté už jen stačí napsat do komentáře na jakou akci by se soutěžící rád podíval a označil osobu, kterou by vzal s sebou. „Na začátku soutěže jsme měli ještě jednu podmínku, že se soutěží musí vyfotit u jakéhokoliv loga M&M reality. Zhodnotili jsme, po prvním týdnu soutěže, že pro řadu lidí je toto obtížné a tuto podmínku jsme zrušili. Chceme, aby se do soutěže mohl zapojit opravdu každý a měl tím pádem šanci na výhru,“ říká Morcinek. Na konci soutěžního týdne se losují vždy dva výherci na festival, který si sami vybrali. „Téměř každý týden soutěžíme souběžně o VIP vstupenky na dva festivaly, takže na konci týdne se mohou radovat z výhry až čtyři fanoušci Facebook profilu M&M reality holding,“ doplňuje Václavek. Soutěž probíhá vždy od pondělí do pátku, týden před danou akcí.

Více o soutěži, společné fotky výherců s kapelou Kryštof a úplná pravidla na www.smmrealitynakrystofy.cz.

Články , Aktuality , Tiskové centrum

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum