Seznam.cz: M&M se pustily do masivní výstavby bytů

03.04.2018

Největší realitní kancelář v zemi chce být i významným developerem, píše portál Seznam.cz. Společnost  M&M reality totiž využila desítek svých poboček v regionech k tomu, aby vytipovaly místní poptávku po bytech a také vhodné pozemky. Na základě toho se teď vrhá na výstavbu obřích rozměrů a během tří let plánuje dodat na trh téměř dvacet tisíc bytů.

V letošním roce zahájí developerská odnož realitní kanceláře M&M reality 3 500 bytů, příští rok už pět tisíc a v roce 2020 dokonce deset tisíc bytů. V několika menších městech, jako je Náchod, Hranice nebo Fulnek, začne výstavba už během pár týdnů. A právě na menší města, která velcí developeři v podstatě ignorují, se firma zaměřuje.

„My na základě dat od našich sto osmdesáti poboček víme, že taková poptávka po bytech v regionech je. Malá města jsou v obrovském deficitu, byty se tam nestavěly posledních pětadvacet let. Víme přesně, kde postavit osmdesát a kde třeba padesát bytů,“ říká k tomu v článku akcionář společnosti M&M reality Petr Morcinek.

Redaktor Aleš Černý označuje Morcinkovy plány za ambiciózní a v rámci tuzemského realitního trhu jedinečné. Zaujalo jej mimo jiné to, že podstatnou část mají tvořit družstevní byty. „Výhoda družstevního bydlení je ta, že se můžete vyhnout dnes poměrně složité hypotéce,“ říká Morcinek, který portálu poskytl také rozhovor na kameru.

Kontakt pro novináře:

Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii
GSM: +420 739 523 465
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články