Seznam.cz: M&M se pustily do masivní výstavby bytů

03.04.2018

Největší realitní kancelář v zemi chce být i významným developerem, píše portál Seznam.cz. Společnost  M&M reality totiž využila desítek svých poboček v regionech k tomu, aby vytipovaly místní poptávku po bytech a také vhodné pozemky. Na základě toho se teď vrhá na výstavbu obřích rozměrů a během tří let plánuje dodat na trh téměř dvacet tisíc bytů.

V letošním roce zahájí developerská odnož realitní kanceláře M&M reality 3 500 bytů, příští rok už pět tisíc a v roce 2020 dokonce deset tisíc bytů. V několika menších městech, jako je Náchod, Hranice nebo Fulnek, začne výstavba už během pár týdnů. A právě na menší města, která velcí developeři v podstatě ignorují, se firma zaměřuje.

„My na základě dat od našich sto osmdesáti poboček víme, že taková poptávka po bytech v regionech je. Malá města jsou v obrovském deficitu, byty se tam nestavěly posledních pětadvacet let. Víme přesně, kde postavit osmdesát a kde třeba padesát bytů,“ říká k tomu v článku akcionář společnosti M&M reality Petr Morcinek.

Redaktor Aleš Černý označuje Morcinkovy plány za ambiciózní a v rámci tuzemského realitního trhu jedinečné. Zaujalo jej mimo jiné to, že podstatnou část mají tvořit družstevní byty. „Výhoda družstevního bydlení je ta, že se můžete vyhnout dnes poměrně složité hypotéce,“ říká Morcinek, který portálu poskytl také rozhovor na kameru.

Kontakt pro novináře:

Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii
GSM: +420 739 523 465
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum