Seznam.cz: M&M se pustily do masivní výstavby bytů

03.04.2018

Největší realitní kancelář v zemi chce být i významným developerem, píše portál Seznam.cz. Společnost  M&M reality totiž využila desítek svých poboček v regionech k tomu, aby vytipovaly místní poptávku po bytech a také vhodné pozemky. Na základě toho se teď vrhá na výstavbu obřích rozměrů a během tří let plánuje dodat na trh téměř dvacet tisíc bytů.

V letošním roce zahájí developerská odnož realitní kanceláře M&M reality 3 500 bytů, příští rok už pět tisíc a v roce 2020 dokonce deset tisíc bytů. V několika menších městech, jako je Náchod, Hranice nebo Fulnek, začne výstavba už během pár týdnů. A právě na menší města, která velcí developeři v podstatě ignorují, se firma zaměřuje.

„My na základě dat od našich sto osmdesáti poboček víme, že taková poptávka po bytech v regionech je. Malá města jsou v obrovském deficitu, byty se tam nestavěly posledních pětadvacet let. Víme přesně, kde postavit osmdesát a kde třeba padesát bytů,“ říká k tomu v článku akcionář společnosti M&M reality Petr Morcinek.

Redaktor Aleš Černý označuje Morcinkovy plány za ambiciózní a v rámci tuzemského realitního trhu jedinečné. Zaujalo jej mimo jiné to, že podstatnou část mají tvořit družstevní byty. „Výhoda družstevního bydlení je ta, že se můžete vyhnout dnes poměrně složité hypotéce,“ říká Morcinek, který portálu poskytl také rozhovor na kameru.

Kontakt pro novináře:

Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii
GSM: +420 739 523 465
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum