subHeader

Školení ISP, 2016

16.02.2016

Hezký den Zelená rodino, První den se ve třech dvouhodinových blocích ujali prezentací naši Investiční poradci centrály (IPC) a ISP si mohli vyzkoušet řešení modelových obchodních případů a dozvěděli se spoustu důležitých informací týkajících se změn na IO.

Dále se naši IPC zaměřili na manažerské dovednosti jak vést poradu a obchodní dovednosti, jak prezentovat investiční produkty směrem k makléřům a od makléřů ke klientům. Po informačně velmi náročném dnu byla pro všechny účastníky připravena degustace vín z místního vinařství za poslechu místní cimbálovky. Druhý školící den patřil především hostům z monitoringu dražeb, zhodnotili jsme dosavadní fungování projektu ISP a jmenovali jsme do funkce 25 nových Investičních specialistů poboček, kterým přejeme mnoho úspěchů.  Na závěr dvoudenního školení byla vyhlášena měsíční a roční soutěž pro ISP. Přednášejícím, účastníkům i hostům děkujeme za úžasné 2 dny a těším se brzy na viděnou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články