Školení ISP, 2016

16.02.2016

Hezký den Zelená rodino, První den se ve třech dvouhodinových blocích ujali prezentací naši Investiční poradci centrály (IPC) a ISP si mohli vyzkoušet řešení modelových obchodních případů a dozvěděli se spoustu důležitých informací týkajících se změn na IO.

Dále se naši IPC zaměřili na manažerské dovednosti jak vést poradu a obchodní dovednosti, jak prezentovat investiční produkty směrem k makléřům a od makléřů ke klientům. Po informačně velmi náročném dnu byla pro všechny účastníky připravena degustace vín z místního vinařství za poslechu místní cimbálovky. Druhý školící den patřil především hostům z monitoringu dražeb, zhodnotili jsme dosavadní fungování projektu ISP a jmenovali jsme do funkce 25 nových Investičních specialistů poboček, kterým přejeme mnoho úspěchů.  Na závěr dvoudenního školení byla vyhlášena měsíční a roční soutěž pro ISP. Přednášejícím, účastníkům i hostům děkujeme za úžasné 2 dny a těším se brzy na viděnou.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články