Školení M&M investiční, Špindlerův Mlýn - 2015

30.09.2015

Ahoj Zelená rodino, je to několik dnů, co M&M investiční spustilo dlouho očekávaný projekt Investiční specialista pobočky (dále jen ISP). V hotelu Clarion ve Špindlerově Mlýně se dne 22. – 23. 9. 2015 seznámilo s tímto projektem bezmála 90 začínajících ISP, kteří obdrželi nejen teoretické informace, ale i cenné rady z praxe od svých regionálních IPC.

Za účasti několika hostů se noví ISP dozvěděli, jak vytížit potenciál realitní společnosti a jak spolupracovat s realitním makléřem. Před tímto dvoudenním školením se pod dohledem Ing. Miroslava Jonáše všichni ISP účastnili školení Exekuční a insolvenční specialista. Naši snahou je, aby na každé pobočce, v co nejkratší budoucnosti fungoval jeden ISP, který bude intenzivně vzděláván v oblasti insolvencí, dražeb a dalších investičních produktů, které společnost nabízí. Cílem tohoto projektu je zvýšit množství nabízených produktů (půjček, výkupů a dražeb) a zkrátit tak dobu jejich realizace. Další informace o tomto projektu se dozvíte na celorepublikovém seminář. 

Díky a brzy na viděnou v Praze v Top hotelu.

Zdeněk Václavek Výkonný ředitel M&M holding a.s.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum