Školení M&M investiční, Špindlerův Mlýn - 2015

30.09.2015

Ahoj Zelená rodino, je to několik dnů, co M&M investiční spustilo dlouho očekávaný projekt Investiční specialista pobočky (dále jen ISP). V hotelu Clarion ve Špindlerově Mlýně se dne 22. – 23. 9. 2015 seznámilo s tímto projektem bezmála 90 začínajících ISP, kteří obdrželi nejen teoretické informace, ale i cenné rady z praxe od svých regionálních IPC.

Za účasti několika hostů se noví ISP dozvěděli, jak vytížit potenciál realitní společnosti a jak spolupracovat s realitním makléřem. Před tímto dvoudenním školením se pod dohledem Ing. Miroslava Jonáše všichni ISP účastnili školení Exekuční a insolvenční specialista. Naši snahou je, aby na každé pobočce, v co nejkratší budoucnosti fungoval jeden ISP, který bude intenzivně vzděláván v oblasti insolvencí, dražeb a dalších investičních produktů, které společnost nabízí. Cílem tohoto projektu je zvýšit množství nabízených produktů (půjček, výkupů a dražeb) a zkrátit tak dobu jejich realizace. Další informace o tomto projektu se dozvíte na celorepublikovém seminář. 

Díky a brzy na viděnou v Praze v Top hotelu.

Zdeněk Václavek Výkonný ředitel M&M holding a.s.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum