Školení M&M investiční, Špindlerův Mlýn - 2015

30.09.2015

Ahoj Zelená rodino, je to několik dnů, co M&M investiční spustilo dlouho očekávaný projekt Investiční specialista pobočky (dále jen ISP). V hotelu Clarion ve Špindlerově Mlýně se dne 22. – 23. 9. 2015 seznámilo s tímto projektem bezmála 90 začínajících ISP, kteří obdrželi nejen teoretické informace, ale i cenné rady z praxe od svých regionálních IPC.

Za účasti několika hostů se noví ISP dozvěděli, jak vytížit potenciál realitní společnosti a jak spolupracovat s realitním makléřem. Před tímto dvoudenním školením se pod dohledem Ing. Miroslava Jonáše všichni ISP účastnili školení Exekuční a insolvenční specialista. Naši snahou je, aby na každé pobočce, v co nejkratší budoucnosti fungoval jeden ISP, který bude intenzivně vzděláván v oblasti insolvencí, dražeb a dalších investičních produktů, které společnost nabízí. Cílem tohoto projektu je zvýšit množství nabízených produktů (půjček, výkupů a dražeb) a zkrátit tak dobu jejich realizace. Další informace o tomto projektu se dozvíte na celorepublikovém seminář. 

Díky a brzy na viděnou v Praze v Top hotelu.

Zdeněk Václavek Výkonný ředitel M&M holding a.s.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články