subHeader

Školení M&M investiční, Špindlerův Mlýn - 2015

30.09.2015

Ahoj Zelená rodino, je to několik dnů, co M&M investiční spustilo dlouho očekávaný projekt Investiční specialista pobočky (dále jen ISP). V hotelu Clarion ve Špindlerově Mlýně se dne 22. – 23. 9. 2015 seznámilo s tímto projektem bezmála 90 začínajících ISP, kteří obdrželi nejen teoretické informace, ale i cenné rady z praxe od svých regionálních IPC.

Za účasti několika hostů se noví ISP dozvěděli, jak vytížit potenciál realitní společnosti a jak spolupracovat s realitním makléřem. Před tímto dvoudenním školením se pod dohledem Ing. Miroslava Jonáše všichni ISP účastnili školení Exekuční a insolvenční specialista. Naši snahou je, aby na každé pobočce, v co nejkratší budoucnosti fungoval jeden ISP, který bude intenzivně vzděláván v oblasti insolvencí, dražeb a dalších investičních produktů, které společnost nabízí. Cílem tohoto projektu je zvýšit množství nabízených produktů (půjček, výkupů a dražeb) a zkrátit tak dobu jejich realizace. Další informace o tomto projektu se dozvíte na celorepublikovém seminář. 

Díky a brzy na viděnou v Praze v Top hotelu.

Zdeněk Václavek Výkonný ředitel M&M holding a.s.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články