subHeader

Školení managementu 5. – 6. 1. 2017

10.01.2017

Hotel Clarion ve Špindlerově mlýně již 6. rokem přivítal bezmála 300 členů Zelené rodiny. Do zasněženého hotelu se sjely všechny pobočkové a osobní asistentky, vedoucí kontaktních míst a poboček, Investiční poradci centrály, manažeři a ředitelé všech divizí M&M holdingu.

Školení managementu odstartoval majitel společnosti Petr Morcinek a výkonný ředitel M&M reality holding Zdeněk Václavek. Během dne bylo pro všechny účastníky připraveno mnoho zajímavých informací a vzácní hosté. Nosným tématem školení byla spokojenost klienta a kvalita práce, která je na prvním místě. Ve spojitosti s kladnou referencí od klienta představil Zdeněk Václavek s ředitelem pobočkové sítě Josefem Dolanským filozofii navýšení makléřských provizí o 5%. Tento bonus čeká na každého makléře za dobře odvedenou práci.

V jiném salonku bylo pro vedoucí připraveno další zajímavé téma, tentokrát z divize M&M investiční. Ve spolupráci Martina Ďuriše, Marka Ivaniše a Davida Mrozka se vedoucí dozvěděli o novém unikátním projektu M&M Rekonstrukce, díky kterému tak nabídneme klientovi další službu, která nám pomůže zvýšit počet náběrů nemovitostí.

V neposlední řadě si vedoucí právního oddělení Lukáš Štrajt společně s regionálním ředitelem Tomášem Štěpničkou připravili daňové a právní novinky pro rok 2017. V této přednášce nemohl chybět ani nový Zákon o spotřebitelských úvěrech, který odprezentoval výkonný ředitel M&M finance Michal Pitucha a produktový a obchodní ředitel M&M finance Marek Macura.

Rok 2017 je pro M&M reality také „Rokem asistentky“. Ty tvořily samostatný tým, kterého se ujal ředitel pobočkové sítě Pavel Zámečník. Čím bude právě tento rok pro asistentky významný, se dozvěděly od nové lektorky Veroniky Zemánkové, auditorky Kristýny Líčkové a auditora Tomáše Tichého. Pro asistentky jsme si také připravili rekapitulaci všech projektů, které byly představeny na regionálních seminářích. Přednášky se ujal za M&M Rekonstrukce Martin Ďuriš, generování LV a smluv IT ředitel Aleš Gorniak, aplikaci Tipař představil regionální ředitel Zdeněk Fibrich a Golf pro makléře a jedinečnou soutěž Auto za video odprezentoval  oblastní ředitel Jiří Končák. Za účasti ředitelů pobočkové sítě ukončili blok asistentek vyhodnocením nejlepší asistentky z každého ŘPS. Tou se za lokalitu Josefa Dolanského stala Žaneta Pelcová z pobočky Jičín a za lokalitu Pavla Zámečník Ivana Marxová z pobočky Beroun.

Na závěr celého dne se všichni účastníci sešli v hlavním konferenčním sálu, kde pro ně bylo připraveno překvapení v podobě talk show „Early night show“. Předtím, než tato talk show započala, vystoupil majitel firmy Petr Morcinek, který představil jedinečný projekt 22. století „Moderní makléř“. Nastínil tak budoucnost obchodníků v celém M&M holdingu a na celém trhu se službami souvisejícími s nemovitostmi. Jeho vystoupení už nebyla vize, ale praktická ukázka toho, jak může v terénu fungovat. Nyní můžeme pouze prozradit, že se máte na co těšit. Vše Vám bude detailně představeno na regionálních seminářích na podzim roku 2017.

Během dne na hotel Clarion dorazili významní hosté a to Richard Krajčo a Andrej Babiš. Ti se stali hosty ojedinělé talk show „Early night show“, kterou bravurně moderoval známý bavič Aleš Juchelka. Prvním hostem v historii M&M talk show se stal Richard Krajčo, který zavzpomínal na začátek spolupráce s M&M reality a na charitativní projekt, u kterého M&M reality nemohla chybět. Richard Krajčo, také pozval celou Zelenou rodinu na M&M fest, který nás čeká na začátku léta.  Následně k němu přisedl ministr financí Andrej Babiš, který byl unesen z prezentace Petra Morcinka“ „Viděl jsem různé prezentace, v reálu i ve filmu, ale to, že někdo něco umí takto podat, navíc česká firma, to jsem ještě nezažil. Jsem překvapen a ohromen.“ Poté popsal svou spolupráci s kapelou Kryštof, ale hovořil také o politice.

Oba hosté bavili publikum a celá talk show byla tak velmi uvolněná. V podání Richarda Krajča, Andreje Babiše i Aleše Juchelky bylo Early night show excelentní tečkou celého dne a zároveň příjemným startem do začínajícího večera, který byl zahájen velkolepým ohňostrojem. Po jeho skončení, tak mohl začít koncert Richarda Krajča, který zahrál několik písniček z vlastního repertoáru. Dokázal tak, že je člověk s velkým srdcem, a že právem patří na špičku českého show businessu.  Po koncertu si převzal podium DJ Mercl, který jak je známo hrál až do brzkých ranních hodin.

Druhý den pokračovalo školení managementu oceněním poboček, které dosáhly v roce 2016 vyšší obrat než jeden milion korun. Ředitelé pobočkové sítě také ocenili tři nejlepší pobočky celého roku 2016.  Po smršti milionových poboček, tak na řadu přišly pracovní témata „Jak na Facebook“, jehož se ujal marketingový ředitel David Rewenda . Po něm nastoupilo personální oddělení – Terezie Hrdinová a Darina Bočková, které prezentovaly koncepci a nové registrační formuláře pro rok 2017.

Tímto školením managementu jsme odstartovali rok 2017, který je zaměřen především na spokojenost klienta a kvalitu práce, kterou docílíme spuštěním projektu „Moderní makléř“.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články