Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Školení managementu ve Špindlerově Mlýně - 15. - 16. 1. 2014

21.01.2014

Do zasněženého Špindlerova Mlýna se sjeli dne 15. - 16. 1. 2014 všechny asistentky poboček, vedoucí kontaktních míst, vedoucí poboček, regionální ředitelé, celé investiční, pojišťovací a hypoteční oddělení i úplné vedení společnosti.

V hotelu Clarion probíhalo celý den školení managementu, které bylo nabité mnoha informacemi. Hlavní část dne se zaměřili školitelé v podání Ing. Jonáše, Mgr. P. Ludvíka, Mgr. J. Kaplana a Mgr. P. Harmečka na změny v novém občanském zákoníku, který je platný od nového roku 2014.

Ihned při příjezdu dostali všichni účastníci školení dárkové tašky naplněné mnoha reklamními předměty, např. zelenými čepicemi, rukavicemi, bezdrátovými myšmi a v neposlední řadě placatkou vč. zlatého moku na zahřátí. Po zdolání několika hodinových přednášek se všichni mohli těšit na velkolepý ohňostroj, který darovalo úzké vedení společnosti výkonné manažerce Mgr. Vendule Dolanské za dlouholeté a plné pracovní nasazení. Večerní a noční zábavu měli účastníci školení zpestřenou díky sportovním aktivitám v podobě pin pongu, šipek, kulečníku, ale nechyběl ani všemi milovaný poker. Večer nemohl chybět ani DJ, který všechny bavil až do brzkých ranních hodin. Tímto děkujeme všem zúčastněným, že pomohli vytvořit výbornou atmosféru školení a samozřejmě velké díky patří i realizačnímu týmu za hladký průběh akce. Těšíme se na
další vzájemnou spolupráci a brzké shledání na dalších akcích.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články