Školení managementu ve Špindlerově Mlýně - 15. - 16. 1. 2014

21.01.2014

Do zasněženého Špindlerova Mlýna se sjeli dne 15. - 16. 1. 2014 všechny asistentky poboček, vedoucí kontaktních míst, vedoucí poboček, regionální ředitelé, celé investiční, pojišťovací a hypoteční oddělení i úplné vedení společnosti.

V hotelu Clarion probíhalo celý den školení managementu, které bylo nabité mnoha informacemi. Hlavní část dne se zaměřili školitelé v podání Ing. Jonáše, Mgr. P. Ludvíka, Mgr. J. Kaplana a Mgr. P. Harmečka na změny v novém občanském zákoníku, který je platný od nového roku 2014.

Ihned při příjezdu dostali všichni účastníci školení dárkové tašky naplněné mnoha reklamními předměty, např. zelenými čepicemi, rukavicemi, bezdrátovými myšmi a v neposlední řadě placatkou vč. zlatého moku na zahřátí. Po zdolání několika hodinových přednášek se všichni mohli těšit na velkolepý ohňostroj, který darovalo úzké vedení společnosti výkonné manažerce Mgr. Vendule Dolanské za dlouholeté a plné pracovní nasazení. Večerní a noční zábavu měli účastníci školení zpestřenou díky sportovním aktivitám v podobě pin pongu, šipek, kulečníku, ale nechyběl ani všemi milovaný poker. Večer nemohl chybět ani DJ, který všechny bavil až do brzkých ranních hodin. Tímto děkujeme všem zúčastněným, že pomohli vytvořit výbornou atmosféru školení a samozřejmě velké díky patří i realizačnímu týmu za hladký průběh akce. Těšíme se na
další vzájemnou spolupráci a brzké shledání na dalších akcích.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články