Školení managementu ve Špindlerově Mlýně - 15. - 16. 1. 2014

21.01.2014

Do zasněženého Špindlerova Mlýna se sjeli dne 15. - 16. 1. 2014 všechny asistentky poboček, vedoucí kontaktních míst, vedoucí poboček, regionální ředitelé, celé investiční, pojišťovací a hypoteční oddělení i úplné vedení společnosti.

V hotelu Clarion probíhalo celý den školení managementu, které bylo nabité mnoha informacemi. Hlavní část dne se zaměřili školitelé v podání Ing. Jonáše, Mgr. P. Ludvíka, Mgr. J. Kaplana a Mgr. P. Harmečka na změny v novém občanském zákoníku, který je platný od nového roku 2014.

Ihned při příjezdu dostali všichni účastníci školení dárkové tašky naplněné mnoha reklamními předměty, např. zelenými čepicemi, rukavicemi, bezdrátovými myšmi a v neposlední řadě placatkou vč. zlatého moku na zahřátí. Po zdolání několika hodinových přednášek se všichni mohli těšit na velkolepý ohňostroj, který darovalo úzké vedení společnosti výkonné manažerce Mgr. Vendule Dolanské za dlouholeté a plné pracovní nasazení. Večerní a noční zábavu měli účastníci školení zpestřenou díky sportovním aktivitám v podobě pin pongu, šipek, kulečníku, ale nechyběl ani všemi milovaný poker. Večer nemohl chybět ani DJ, který všechny bavil až do brzkých ranních hodin. Tímto děkujeme všem zúčastněným, že pomohli vytvořit výbornou atmosféru školení a samozřejmě velké díky patří i realizačnímu týmu za hladký průběh akce. Těšíme se na
další vzájemnou spolupráci a brzké shledání na dalších akcích.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články