subHeader

Školení managementu ve Špindlerově Mlýně - 15. - 16. 1. 2014

21.01.2014

Do zasněženého Špindlerova Mlýna se sjeli dne 15. - 16. 1. 2014 všechny asistentky poboček, vedoucí kontaktních míst, vedoucí poboček, regionální ředitelé, celé investiční, pojišťovací a hypoteční oddělení i úplné vedení společnosti.

V hotelu Clarion probíhalo celý den školení managementu, které bylo nabité mnoha informacemi. Hlavní část dne se zaměřili školitelé v podání Ing. Jonáše, Mgr. P. Ludvíka, Mgr. J. Kaplana a Mgr. P. Harmečka na změny v novém občanském zákoníku, který je platný od nového roku 2014.

Ihned při příjezdu dostali všichni účastníci školení dárkové tašky naplněné mnoha reklamními předměty, např. zelenými čepicemi, rukavicemi, bezdrátovými myšmi a v neposlední řadě placatkou vč. zlatého moku na zahřátí. Po zdolání několika hodinových přednášek se všichni mohli těšit na velkolepý ohňostroj, který darovalo úzké vedení společnosti výkonné manažerce Mgr. Vendule Dolanské za dlouholeté a plné pracovní nasazení. Večerní a noční zábavu měli účastníci školení zpestřenou díky sportovním aktivitám v podobě pin pongu, šipek, kulečníku, ale nechyběl ani všemi milovaný poker. Večer nemohl chybět ani DJ, který všechny bavil až do brzkých ranních hodin. Tímto děkujeme všem zúčastněným, že pomohli vytvořit výbornou atmosféru školení a samozřejmě velké díky patří i realizačnímu týmu za hladký průběh akce. Těšíme se na
další vzájemnou spolupráci a brzké shledání na dalších akcích.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články