Školení na chatě Buffalo, 2016

10.10.2016

Podzimní měsíce tohoto roku nebudou výjimečné pouze rekordními výkony na obratech, které očekáváme, ale toto období je především zaměřené na vzdělávání makléřů a manažerů všech poboček.

Ne jenom podzimní semináře, které představí všem lidem převratné novinky pro práci v M&M, ale i vzdělávací kurzy pro všechny vedoucí poboček, které právě probíhají, nás všechny posunou ve společnosti M&M reality opět o další level výše. Týdenní školení, které se právě ve dvou turnusech uskutečnilo ve Špindlerově Mlýně v Residenci Buffalo, za podpory regionálních a oblastních ředitelů moravského ředitelství pobočkové sítě, bylo zaměřeno především na manažerské nástroje pro plánování, rozvoj a dosledování. Pro všechny zúčastněné byla celá akce přínosem nejen v profesních znalostech ale především v posílení mezilidských vztahů a týmové spolupráci. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích