subHeader

Školení na chatě Buffalo, 2016

10.10.2016

Podzimní měsíce tohoto roku nebudou výjimečné pouze rekordními výkony na obratech, které očekáváme, ale toto období je především zaměřené na vzdělávání makléřů a manažerů všech poboček.

Ne jenom podzimní semináře, které představí všem lidem převratné novinky pro práci v M&M, ale i vzdělávací kurzy pro všechny vedoucí poboček, které právě probíhají, nás všechny posunou ve společnosti M&M reality opět o další level výše. Týdenní školení, které se právě ve dvou turnusech uskutečnilo ve Špindlerově Mlýně v Residenci Buffalo, za podpory regionálních a oblastních ředitelů moravského ředitelství pobočkové sítě, bylo zaměřeno především na manažerské nástroje pro plánování, rozvoj a dosledování. Pro všechny zúčastněné byla celá akce přínosem nejen v profesních znalostech ale především v posílení mezilidských vztahů a týmové spolupráci. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články