Školení „obchodní dovednosti“ s Dobroslavem Štroufem - 3. 4. prosince 2014

10.12.2014

Ve dnech 3. - 4. prosince se uskutečnilo v Hranických prostorách sportovního centra Naparia školení s úspěšným a oblíbeným školitelem Dobroslavem Štroufem pro výběr makléřů a vedoucích z regionu Petra Michnáče.

Toto školení na téma „obchodní dovednosti“ je prvním dílem ze čtyř částí celkem  a cílem je naučit naše obchodníky ještě lépe zvládat situace při každodenním styku s klienty jak osobně, tak po telefonu a hlavně naladit se s nimi „na stejnou vlnu“  a společně uskutečnit zdárný průběh obchodu, aby vždy vše dopadlo na jedničku. Pan Dobroslav Štrouf, všemi známý jako „Dobroš“, si jako vždy získal své publikum aktivním zapojováním všech zúčastněných do diskuzí a her, které udržely všechny po celou dobu v nejvyšší koncentraci. Díky velmi pozitivním ohlasům se už velmi těšíme na další školení! Děkujeme panu Štroufovi a všem makléřům za účast!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články