Školení „obchodní dovednosti“ s Dobroslavem Štroufem - 3. 4. prosince 2014

10.12.2014

Ve dnech 3. - 4. prosince se uskutečnilo v Hranických prostorách sportovního centra Naparia školení s úspěšným a oblíbeným školitelem Dobroslavem Štroufem pro výběr makléřů a vedoucích z regionu Petra Michnáče.

Toto školení na téma „obchodní dovednosti“ je prvním dílem ze čtyř částí celkem  a cílem je naučit naše obchodníky ještě lépe zvládat situace při každodenním styku s klienty jak osobně, tak po telefonu a hlavně naladit se s nimi „na stejnou vlnu“  a společně uskutečnit zdárný průběh obchodu, aby vždy vše dopadlo na jedničku. Pan Dobroslav Štrouf, všemi známý jako „Dobroš“, si jako vždy získal své publikum aktivním zapojováním všech zúčastněných do diskuzí a her, které udržely všechny po celou dobu v nejvyšší koncentraci. Díky velmi pozitivním ohlasům se už velmi těšíme na další školení! Děkujeme panu Štroufovi a všem makléřům za účast!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články