Školení „obchodní dovednosti“ s Dobroslavem Štroufem - 3. 4. prosince 2014

10.12.2014

Ve dnech 3. - 4. prosince se uskutečnilo v Hranických prostorách sportovního centra Naparia školení s úspěšným a oblíbeným školitelem Dobroslavem Štroufem pro výběr makléřů a vedoucích z regionu Petra Michnáče.

Toto školení na téma „obchodní dovednosti“ je prvním dílem ze čtyř částí celkem  a cílem je naučit naše obchodníky ještě lépe zvládat situace při každodenním styku s klienty jak osobně, tak po telefonu a hlavně naladit se s nimi „na stejnou vlnu“  a společně uskutečnit zdárný průběh obchodu, aby vždy vše dopadlo na jedničku. Pan Dobroslav Štrouf, všemi známý jako „Dobroš“, si jako vždy získal své publikum aktivním zapojováním všech zúčastněných do diskuzí a her, které udržely všechny po celou dobu v nejvyšší koncentraci. Díky velmi pozitivním ohlasům se už velmi těšíme na další školení! Děkujeme panu Štroufovi a všem makléřům za účast!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články