Školení ve sportovním centru Naparia

22.08.2014

Dne 18. 8. 2014 bylo uspořádáno školení pro pobočky oblastního manažera Tomáše Buška a to pro Hranice, Olomouc 2 a Šternberk v podobě celého dne rozděleného na část školící a část sportovních aktivit a wellnes. Tento příjemný den se uskutečnil v nově zbudovaném sportovním centru Naparia v Hranicích.

V rámci dopoledního školení se dostali ke slovu zástupci všech odvětví naší firmy v rámci regionu ředitele Petra Michnáče včetně závěrečného slova samotného regionálního ředitele. Za M&M investiční hovořil Ivo Velička, zajímavou přednášku si pro nás připravila ředitelka M&M hypocentra paní Ing. Hana Tesaříková a nakonec nás svou přednáškou potěšili i pan Tomáš Rybka, ředitel M&M pojišťovací a paní Radka Klímková, manažerka pojišťovací. Prezentace byly zaměřeny především na vyzvednutí důležitostí v každém odvětví – M&M reality, M&M hypocentra, M&M pojišťovací, M&M reklamní, M&M investiční, a to v doprovodu veselých historek z praxe, které udělalo toto školení ještě pestřejší. Příjemnou návštěvou nás poctil i manažer M&M reklamní pan Lukáš Holík, který dovezl věcné ceny pro výherce badmintonového turnaje. Závěrem přidal přednášku i oblastní manažer Tomáš Bušek a také jsme si připomněli, jak se dostaneme všichni do MEXIKA. Při celém průběhu prezentací samozřejmě nechybělo bohaté občerstvení a panovala skvělá atmosféra. Odpoledne se již konalo čistě ve sportovním duchu, kde jsme soupeřili v badmintonu o zajímavé ceny. Absolutní vítězkou turnaje se stala Radka Klímková – gratulujeme. Závěr tohoto příjemného dne byl zakončen formou wellnes s možností využití několika druhů saun a vířivky. Všem zúčastněným přednášejícím a makléřům děkujeme za účast a věříme, že tato vzdělávací-teambuildingová akce byla pro všechny přínosem. Těšíme se na další. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články