Školení ve sportovním centru Naparia

22.08.2014

Dne 18. 8. 2014 bylo uspořádáno školení pro pobočky oblastního manažera Tomáše Buška a to pro Hranice, Olomouc 2 a Šternberk v podobě celého dne rozděleného na část školící a část sportovních aktivit a wellnes. Tento příjemný den se uskutečnil v nově zbudovaném sportovním centru Naparia v Hranicích.

V rámci dopoledního školení se dostali ke slovu zástupci všech odvětví naší firmy v rámci regionu ředitele Petra Michnáče včetně závěrečného slova samotného regionálního ředitele. Za M&M investiční hovořil Ivo Velička, zajímavou přednášku si pro nás připravila ředitelka M&M hypocentra paní Ing. Hana Tesaříková a nakonec nás svou přednáškou potěšili i pan Tomáš Rybka, ředitel M&M pojišťovací a paní Radka Klímková, manažerka pojišťovací. Prezentace byly zaměřeny především na vyzvednutí důležitostí v každém odvětví – M&M reality, M&M hypocentra, M&M pojišťovací, M&M reklamní, M&M investiční, a to v doprovodu veselých historek z praxe, které udělalo toto školení ještě pestřejší. Příjemnou návštěvou nás poctil i manažer M&M reklamní pan Lukáš Holík, který dovezl věcné ceny pro výherce badmintonového turnaje. Závěrem přidal přednášku i oblastní manažer Tomáš Bušek a také jsme si připomněli, jak se dostaneme všichni do MEXIKA. Při celém průběhu prezentací samozřejmě nechybělo bohaté občerstvení a panovala skvělá atmosféra. Odpoledne se již konalo čistě ve sportovním duchu, kde jsme soupeřili v badmintonu o zajímavé ceny. Absolutní vítězkou turnaje se stala Radka Klímková – gratulujeme. Závěr tohoto příjemného dne byl zakončen formou wellnes s možností využití několika druhů saun a vířivky. Všem zúčastněným přednášejícím a makléřům děkujeme za účast a věříme, že tato vzdělávací-teambuildingová akce byla pro všechny přínosem. Těšíme se na další. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články