Školení ve sportovním centru Naparia

22.08.2014

Dne 18. 8. 2014 bylo uspořádáno školení pro pobočky oblastního manažera Tomáše Buška a to pro Hranice, Olomouc 2 a Šternberk v podobě celého dne rozděleného na část školící a část sportovních aktivit a wellnes. Tento příjemný den se uskutečnil v nově zbudovaném sportovním centru Naparia v Hranicích.

V rámci dopoledního školení se dostali ke slovu zástupci všech odvětví naší firmy v rámci regionu ředitele Petra Michnáče včetně závěrečného slova samotného regionálního ředitele. Za M&M investiční hovořil Ivo Velička, zajímavou přednášku si pro nás připravila ředitelka M&M hypocentra paní Ing. Hana Tesaříková a nakonec nás svou přednáškou potěšili i pan Tomáš Rybka, ředitel M&M pojišťovací a paní Radka Klímková, manažerka pojišťovací. Prezentace byly zaměřeny především na vyzvednutí důležitostí v každém odvětví – M&M reality, M&M hypocentra, M&M pojišťovací, M&M reklamní, M&M investiční, a to v doprovodu veselých historek z praxe, které udělalo toto školení ještě pestřejší. Příjemnou návštěvou nás poctil i manažer M&M reklamní pan Lukáš Holík, který dovezl věcné ceny pro výherce badmintonového turnaje. Závěrem přidal přednášku i oblastní manažer Tomáš Bušek a také jsme si připomněli, jak se dostaneme všichni do MEXIKA. Při celém průběhu prezentací samozřejmě nechybělo bohaté občerstvení a panovala skvělá atmosféra. Odpoledne se již konalo čistě ve sportovním duchu, kde jsme soupeřili v badmintonu o zajímavé ceny. Absolutní vítězkou turnaje se stala Radka Klímková – gratulujeme. Závěr tohoto příjemného dne byl zakončen formou wellnes s možností využití několika druhů saun a vířivky. Všem zúčastněným přednášejícím a makléřům děkujeme za účast a věříme, že tato vzdělávací-teambuildingová akce byla pro všechny přínosem. Těšíme se na další. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články