Slavnostní otevření nových kabin – fotbalový klub Chlumec nad Cidlnou

21.08.2014

Dne 9. 8. 2014 se otevřely brány fotbalového areálu na Hatích v Chlumci nad Cidlinou, kde již od 10:00h probíhal ve spolupráci s naší společností den otevřených dveří.

Ve 13h se všichni účastníci přesunuli ke sledování dvojutkání fotbalových pamětníků a zajímavých osobností města. Od 15h byly představeny mládežnické týmy a poté byly slavnostně otevřeny nové tribuny. V 17 h pak mohli všichni návštěvníci sledovat mistrovské utkání mužů a od 19h zhlédnout vystoupení hudební skupiny NA3JE, které završilo velmi povedený den. Po celou dobu akce byly připraveny atrakce pro děti, bohaté občerstvení, kupa balonků ve firemních barvách a všichni si mohli přečíst i náš firemní magazín. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum