Slavnostní otevření nových kabin – fotbalový klub Chlumec nad Cidlnou

21.08.2014

Dne 9. 8. 2014 se otevřely brány fotbalového areálu na Hatích v Chlumci nad Cidlinou, kde již od 10:00h probíhal ve spolupráci s naší společností den otevřených dveří.

Ve 13h se všichni účastníci přesunuli ke sledování dvojutkání fotbalových pamětníků a zajímavých osobností města. Od 15h byly představeny mládežnické týmy a poté byly slavnostně otevřeny nové tribuny. V 17 h pak mohli všichni návštěvníci sledovat mistrovské utkání mužů a od 19h zhlédnout vystoupení hudební skupiny NA3JE, které završilo velmi povedený den. Po celou dobu akce byly připraveny atrakce pro děti, bohaté občerstvení, kupa balonků ve firemních barvách a všichni si mohli přečíst i náš firemní magazín. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články