Slavnostní otevření pobočky v Žatci dne 11. 11. v 11 hod.

18.11.2014

V únoru 2013 se pro obyvatele města Žatce otevřelo kontaktní místo M&M realit holding a.s, které se nacházelo ve Svatováclavské ulici.

Pro klienty jsme tak mohli nabídnout kvalitní servis prodeje, výkupu a servisu, který je s obchodem spojený. V srpnu 2014 se kontaktní místo díky produkci makléřů a zázemí naší firmy stalo pobočkou. Prostory, které jsme využívali nebyly na strategicky výhodném místě a zároveň s přibývající růstem makléřů již nedostačující, bylo potřeba hledat nové prostory. Nakonec jsme našli místo pro pobočku - její makléře a klienty na jednom z nejlepších možných míst ve městě. Datum 11. 11. 2014 v 11.00 hodin je datem, kdy jsme novou pobočku slavnostně otevřeli. Zároveň makléři s tímto datem oslavili své dosavadní úspěchy ve společnosti. Pevně věříme, že nové prostory na velmi dobrém místě přinesou další posun v produkci žatecké pobočky, která se zaměřuje ve velké míře také na výkupy, ve kterých máme velmi dobré výsledky.

Velmi si vážíme podpory firmy, protože i díky ní a vzdělávání makléřů, jsme schopni odvádět kvalitní práci a klientům tak nabídnout kvalitní servis. Velkou odměnou je nám, ta skutečnost, že se k nám klienti rádi opakovaně vrací. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích