Slavnostní otevření pobočky v Žatci dne 11. 11. v 11 hod.

18.11.2014

V únoru 2013 se pro obyvatele města Žatce otevřelo kontaktní místo M&M realit holding a.s, které se nacházelo ve Svatováclavské ulici.

Pro klienty jsme tak mohli nabídnout kvalitní servis prodeje, výkupu a servisu, který je s obchodem spojený. V srpnu 2014 se kontaktní místo díky produkci makléřů a zázemí naší firmy stalo pobočkou. Prostory, které jsme využívali nebyly na strategicky výhodném místě a zároveň s přibývající růstem makléřů již nedostačující, bylo potřeba hledat nové prostory. Nakonec jsme našli místo pro pobočku - její makléře a klienty na jednom z nejlepších možných míst ve městě. Datum 11. 11. 2014 v 11.00 hodin je datem, kdy jsme novou pobočku slavnostně otevřeli. Zároveň makléři s tímto datem oslavili své dosavadní úspěchy ve společnosti. Pevně věříme, že nové prostory na velmi dobrém místě přinesou další posun v produkci žatecké pobočky, která se zaměřuje ve velké míře také na výkupy, ve kterých máme velmi dobré výsledky.

Velmi si vážíme podpory firmy, protože i díky ní a vzdělávání makléřů, jsme schopni odvádět kvalitní práci a klientům tak nabídnout kvalitní servis. Velkou odměnou je nám, ta skutečnost, že se k nám klienti rádi opakovaně vrací. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum