Slavnostní otevření pobočky v Žatci dne 11. 11. v 11 hod.

18.11.2014

V únoru 2013 se pro obyvatele města Žatce otevřelo kontaktní místo M&M realit holding a.s, které se nacházelo ve Svatováclavské ulici.

Pro klienty jsme tak mohli nabídnout kvalitní servis prodeje, výkupu a servisu, který je s obchodem spojený. V srpnu 2014 se kontaktní místo díky produkci makléřů a zázemí naší firmy stalo pobočkou. Prostory, které jsme využívali nebyly na strategicky výhodném místě a zároveň s přibývající růstem makléřů již nedostačující, bylo potřeba hledat nové prostory. Nakonec jsme našli místo pro pobočku - její makléře a klienty na jednom z nejlepších možných míst ve městě. Datum 11. 11. 2014 v 11.00 hodin je datem, kdy jsme novou pobočku slavnostně otevřeli. Zároveň makléři s tímto datem oslavili své dosavadní úspěchy ve společnosti. Pevně věříme, že nové prostory na velmi dobrém místě přinesou další posun v produkci žatecké pobočky, která se zaměřuje ve velké míře také na výkupy, ve kterých máme velmi dobré výsledky.

Velmi si vážíme podpory firmy, protože i díky ní a vzdělávání makléřů, jsme schopni odvádět kvalitní práci a klientům tak nabídnout kvalitní servis. Velkou odměnou je nám, ta skutečnost, že se k nám klienti rádi opakovaně vrací. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články