Smršť novinek a vzdělávací bouře na Semináři MMI

15.11.2016

Nádherné palety podzimních barev na okolních kopcích přivítaly nás všechny, kteří jsme přijeli na 3. celorepublikový seminář M&M Investiční (MMI) na Dolní Moravu.

Na 150 investičních specialistů poboček (ISP), investičních poradců centrály (IPC), nepostradatelné zázemí centrály a pozvaní hosté dojeli do hotelu Vista ve středu 9. listopadu.

Společnost M&M investiční zaznamenala za poslední rok rekordní nárůst jak počtu specialistů, tak obratu. „Než začnu mluvit o číslech a výsledcích, musím zmínit, že dnešní datum je zásadní ze dvou důvodů. Ten důležitější je, že se koná náš seminář. Ten méně důležitý je, že se v USA stal před malou chvilkou prezidentem Donald Trump,“ odstartoval tuto událost výkonný ředitel MMI Martin Ďuriš.

Za poslední rok zaznamenala MMI navýšení požadavků na výkupy a půjčky o 111 % a obrat vložený do MMR o 118% z 30 na 65 mil. Kč. „Děkuji Vám, že jste se do toho pustili s takovou vervou. Je pro mě zadostiučiněním, že se o MMI stále více mluví a jsme čím dál větší parťáci pro RK. V srpnu a říjnu se nám podařilo překročit hranici deseti milionů a já věřím, že obrat vložený do RK brzy poroste na patnáct milionů. Je to zásluha vás všech, kteří školíte a motivujete. Velkou zásluhu má na našich úspěších patnácti členný tým z centrály. Jsem si vědom toho, že naše centrála je obrovskou podporou,“ ukončil svou úvodní řeč Martin Ďuriš.

Ihned po něm vstoupil na scénu výkonný ředitel M&M reality holding Zdeněk Václavek. Na srdci měl slova chvály a uznání. „Vyrostl z vás plnohodnotný partner realitní kanceláře a M&M finance. Jste dynamicky se rozvíjející divize,“ řekl Zdeněk Václavek a dodal, že M&M investiční je elitní tým, jednotka speciálního nasazení, která nadále poroste. „S produkty, které máte v rukou a ve spojení s projektem „Rekonstrukce“ to vše dává dokonalý smysl,“ řekl Zdeněk Václavek a své vystoupení zakončil: „Věřím, že tímto školením budete zase o kousek lepší.“

Po zahájení Semináře byli „ISP“ rozděleni do čtyř skupin a každá z nich se šla vzdělávat do jiného sálu. V jednom dopodrobna rozebral projekt Rekonstrukce Marek Ivaniš, ve druhém si ISP procvičili modelové případy z praxe a ve třetím se řešily dražby, výkupy před dražbou a insolvence. Ve čtvrtém sále si účastníci školení trošku odpočinuli a zkusili si hru curling.

Na večer byl připraven společný večírek, kdy jsme si zahráli v Casinu, proběhla ochutnávka exotických rumů a i tuto neformální část si všichni užili.

Druhý den Školení pokračovalo v největším sále, tentokrát pro všechny.  Vyslechli si vystoupení hostů – firmy Čechymen, kteří hovořili (nejen) o tom, jak řešit vystěhování a zástupců firmy Monitor dražeb a ABOR, kteří v praxi ukázali funkčnost programu podporujícího výkupy a vyhledávání dražeb. Na řadu přišel i nový Zákon o spotřebitelském úvěru, který se týká i nebankovních úvěrů. 

Zakončení toho intenzivního školení bylo slavnostní jmenování nových ISP, kteří rozšířili a posílili stávající elitní tým.

Seminář se nadmíru povedl a lidé odjížděli motivovaní a nastartovaní na další růst. O tom, že bude MMI i nadále překonávat očekávání, snad nepochybuje nikdo z nás.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích