Smršť novinek a vzdělávací bouře na Semináři MMI

15.11.2016

Nádherné palety podzimních barev na okolních kopcích přivítaly nás všechny, kteří jsme přijeli na 3. celorepublikový seminář M&M Investiční (MMI) na Dolní Moravu.

Na 150 investičních specialistů poboček (ISP), investičních poradců centrály (IPC), nepostradatelné zázemí centrály a pozvaní hosté dojeli do hotelu Vista ve středu 9. listopadu.

Společnost M&M investiční zaznamenala za poslední rok rekordní nárůst jak počtu specialistů, tak obratu. „Než začnu mluvit o číslech a výsledcích, musím zmínit, že dnešní datum je zásadní ze dvou důvodů. Ten důležitější je, že se koná náš seminář. Ten méně důležitý je, že se v USA stal před malou chvilkou prezidentem Donald Trump,“ odstartoval tuto událost výkonný ředitel MMI Martin Ďuriš.

Za poslední rok zaznamenala MMI navýšení požadavků na výkupy a půjčky o 111 % a obrat vložený do MMR o 118% z 30 na 65 mil. Kč. „Děkuji Vám, že jste se do toho pustili s takovou vervou. Je pro mě zadostiučiněním, že se o MMI stále více mluví a jsme čím dál větší parťáci pro RK. V srpnu a říjnu se nám podařilo překročit hranici deseti milionů a já věřím, že obrat vložený do RK brzy poroste na patnáct milionů. Je to zásluha vás všech, kteří školíte a motivujete. Velkou zásluhu má na našich úspěších patnácti členný tým z centrály. Jsem si vědom toho, že naše centrála je obrovskou podporou,“ ukončil svou úvodní řeč Martin Ďuriš.

Ihned po něm vstoupil na scénu výkonný ředitel M&M reality holding Zdeněk Václavek. Na srdci měl slova chvály a uznání. „Vyrostl z vás plnohodnotný partner realitní kanceláře a M&M finance. Jste dynamicky se rozvíjející divize,“ řekl Zdeněk Václavek a dodal, že M&M investiční je elitní tým, jednotka speciálního nasazení, která nadále poroste. „S produkty, které máte v rukou a ve spojení s projektem „Rekonstrukce“ to vše dává dokonalý smysl,“ řekl Zdeněk Václavek a své vystoupení zakončil: „Věřím, že tímto školením budete zase o kousek lepší.“

Po zahájení Semináře byli „ISP“ rozděleni do čtyř skupin a každá z nich se šla vzdělávat do jiného sálu. V jednom dopodrobna rozebral projekt Rekonstrukce Marek Ivaniš, ve druhém si ISP procvičili modelové případy z praxe a ve třetím se řešily dražby, výkupy před dražbou a insolvence. Ve čtvrtém sále si účastníci školení trošku odpočinuli a zkusili si hru curling.

Na večer byl připraven společný večírek, kdy jsme si zahráli v Casinu, proběhla ochutnávka exotických rumů a i tuto neformální část si všichni užili.

Druhý den Školení pokračovalo v největším sále, tentokrát pro všechny.  Vyslechli si vystoupení hostů – firmy Čechymen, kteří hovořili (nejen) o tom, jak řešit vystěhování a zástupců firmy Monitor dražeb a ABOR, kteří v praxi ukázali funkčnost programu podporujícího výkupy a vyhledávání dražeb. Na řadu přišel i nový Zákon o spotřebitelském úvěru, který se týká i nebankovních úvěrů. 

Zakončení toho intenzivního školení bylo slavnostní jmenování nových ISP, kteří rozšířili a posílili stávající elitní tým.

Seminář se nadmíru povedl a lidé odjížděli motivovaní a nastartovaní na další růst. O tom, že bude MMI i nadále překonávat očekávání, snad nepochybuje nikdo z nás.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články