Spanilá jízda celopolepů 2. 6. 2014 - Chrudim

05.06.2014

Dne 2. 6. 2014 se konala jízda celopolepů, které se zúčastnilo 8 firemních aut, za spoluúčasti makléřů, hypoteční specialistky Dáši Semonské a asistentky regionálního ředitele Evy Lukšové, za což jim děkujeme.

M&M tým vyrazil napříč městem Chrudim, zastavovalo se na parkovištích před hypermarkety a supermarkety. Na cestě jsme také potkali autobus MHD, který je též polepený v našich barvách M&M reality. Řidič byl ochotný a počkal, až se s ním celá flotila několikrát vyfotí a pak s ním společně rozvezla cestující k domovu. Počasí nám přálo a akce se vydařila. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články