Nenašli jste, co hledáte?
Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.
29.05.2012
V neděli 27. 5. 2012 jsme využili krásného počasí a spolu s pobočkami Hranice a Kroměříž jsme uskutečnili jízdu celopolepů. Počasí nám přálo, svým kolegům jsme se pochlubili i nově polepenou pobočkou a celá jízda měla úspěch.
DĚTSKÝ DEN KOZLOVICE
Po jízdě celopolepů jsme se ještě přemístili do sportovního areálu v Kozlovicích, kde byl pro děti uspořádaný Dětský den. Účast byla veliká, počasí nám neskutečně přálo a myslíme, že spokojeni byli všichni, jak děti, tak i jejich rodiče. Pro děti zde bylo nachystáno několik soutěží – střelba ze vzduchovky, chůze na chůdách, skok v pytli, hod granátem, jízda na koni a další. Když se děti unavily soutěžením, mohly jít skákat na náš oblíbený hrad a vyřádit se na skluzavky. Veliký zájem byl o malování na obličej a o balonky.
AktualityZadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.
05.05.2023
Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.
14.03.2023
Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.
12.09.2022
Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.