Spanilá jízda celopolepů 5. března 2013 – Chrudim

06.03.2013

Dne 5. 3. 2013 se v Chrudimi konala první jarní jízda celopolepů, které se zúčastnilo 6 firemních aut. Při slunečném počasí jsme 2 hodiny projížděli Chrudimí.

Po společném obědě jsme vyrazili napříč městem, zastavovali jsme u hypermarketů a absolvovali jsme trasu linky autobus MHD, který je polepený v barvách M&M reality. Řidič byl trpělivý a počkal, až se s ním několikrát vyfotíme, poté jsme se rozjeli každý za svou prací. Počasí nám přálo a akce se vydařila.

 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články

Nenechte si ujít aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality

16.07.2021

Aktuality, rady a tipy... Vše důležité, co se týká nemovitostí, jejich prodeje či nákupu. To vše najdete v rámci 40dílného seriálu "Aktuality ze světa nemovitostí s M&M Reality", které moderuje Alice Bendová.

Články