Spanilá jízda celopolepů, oslava historického úspěchu pobočky Beroun za červenec 2014

22.08.2014

Dne 18. 8. 2014 v ranních hodinách makléři pobočky Beroun projeli jízdou celopolepů město Beroun a zároveň tak proběhla dodatečná oslava jednoho z nejlepších výsledků pobočky M&M Reality v Berouně.

To především díky Regině Svaté za "nejlepšího makléře" celého regionu a struktuře Mgr. Jiřinky Klazarové, která získala od firmy, především se svými kolegy Michalem Růžičkou a Tomášem Klocem, krásný dárek a to ve formě BMW, které celý měsíc srpen bude brázdit ulice Berouna a blízkého okolí. Celé pobočce tímto gratulujeme a věříme, že se tyto příjemné chvíle budou nyní častěji opakovat a bude tak stále přibývat množství našich spokojených klientů. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články