Spanilá jízda celopolepů, region Douda, 2016

13.07.2016

Dne 29. 6. 2015 se konala jízda celopolepů regionálního ředitele Ladislava Doudy.

Ráno se celá posádka M&M celopolepů a polopolepů, která čítala 23 vozů, sešla ve městě Chrudim, aby vyrazila na spanilou jízdu. První rozruch jsme způsobili v městě Chrudim, dále jsme pokračovali, v trase Holice - Vysoké Mýto - Rychnov nad Kněžnou - Ústí nad Orlicí - Lanškroun - Svitavy - Litomyšl. Zastávky ve městech probíhaly u hypermarketů a supermarketů, kde jsme rozdávali reklamní předměty v podobě letáčků. Následně jsme v daném městě obkroužili náměstí, kde nám mávaly a rozdávaly úsměvy, především děti a my jim následně úsměvy opláceli. Celá akce byla zakončena v městě Litomyšl, kde pro všechny účastníky bylo připraveno opékání buřtů a následovaly sportovní aktivity ve formě golfu a fotbalu. Jízda se vydařila a již se těšíme na další.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích