Spanilá jízda celopolepů, region Douda, 2016

13.07.2016

Dne 29. 6. 2015 se konala jízda celopolepů regionálního ředitele Ladislava Doudy.

Ráno se celá posádka M&M celopolepů a polopolepů, která čítala 23 vozů, sešla ve městě Chrudim, aby vyrazila na spanilou jízdu. První rozruch jsme způsobili v městě Chrudim, dále jsme pokračovali, v trase Holice - Vysoké Mýto - Rychnov nad Kněžnou - Ústí nad Orlicí - Lanškroun - Svitavy - Litomyšl. Zastávky ve městech probíhaly u hypermarketů a supermarketů, kde jsme rozdávali reklamní předměty v podobě letáčků. Následně jsme v daném městě obkroužili náměstí, kde nám mávaly a rozdávaly úsměvy, především děti a my jim následně úsměvy opláceli. Celá akce byla zakončena v městě Litomyšl, kde pro všechny účastníky bylo připraveno opékání buřtů a následovaly sportovní aktivity ve formě golfu a fotbalu. Jízda se vydařila a již se těšíme na další.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články