Spanilá jízda celopolepů, region Douda, 2016

13.07.2016

Dne 29. 6. 2015 se konala jízda celopolepů regionálního ředitele Ladislava Doudy.

Ráno se celá posádka M&M celopolepů a polopolepů, která čítala 23 vozů, sešla ve městě Chrudim, aby vyrazila na spanilou jízdu. První rozruch jsme způsobili v městě Chrudim, dále jsme pokračovali, v trase Holice - Vysoké Mýto - Rychnov nad Kněžnou - Ústí nad Orlicí - Lanškroun - Svitavy - Litomyšl. Zastávky ve městech probíhaly u hypermarketů a supermarketů, kde jsme rozdávali reklamní předměty v podobě letáčků. Následně jsme v daném městě obkroužili náměstí, kde nám mávaly a rozdávaly úsměvy, především děti a my jim následně úsměvy opláceli. Celá akce byla zakončena v městě Litomyšl, kde pro všechny účastníky bylo připraveno opékání buřtů a následovaly sportovní aktivity ve formě golfu a fotbalu. Jízda se vydařila a již se těšíme na další.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum