Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Spanilá jízda M&M teamu na řece Moravě

07.08.2013

Bylo to jedním slovem FAMÓZNÍ! Horký letní víkend 2. – 4. 8. 2013 byl jakoby přímo stvořen pro vodní spanilou jízdu M&M teamu z regionů Davida Mrozka.

Někdo by si možná řekl, že ty vysoké letní teploty byly šílené, ale pro vodní hrátky našich makléřů to bylo nejlepší počasí, jaké jsme si mohli přát! Tým čítající 70 makléřů a jejich rodinných příslušníků, brázdil koryto řeky Moravy, počínaje v Postřelmově a konče v Litovli. Tak zeleno snad ještě na Moravě nebylo!

Útočištěm, pro svlažení našich rozpálených těl byl kemp Vila Háj, poblíž vesničky Třeština. V tomto kempu jsme strávili ve stínu stromů, pod čapím hnízdem 2 letní noci takže je možné, že se M&M team rozroste o další juniory.

Chceme moc poděkovat našim úžasným vodáckým instruktorům Dannymu, Honzovi a Filipovi, bez kterých bychom se možná i utopili. Děkujeme také Aničce z CK Povoda, která pro nás tuto akci zorganizovala. Díky patří rovněž všem vodákům z řad M&M, kteří se postarali o výbornou atmosféru a naplnili dny radostí a nadšením i z těch nejbanálnějších věcí, jako je třeba šplouchání vody.

V neposlední řadě patří jedno obrovské díky nejlepšímu řediteli Davidovi, který na nás neustále myslí a připravuje pro nás tyto perfektní výlety!

PS: Všichni jsme ve zdraví přežili, odnesl to jen chudáček ředitelův foťák - UTOPEN!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články