Spanilá jízda M&M teamu na řece Moravě

07.08.2013

Bylo to jedním slovem FAMÓZNÍ! Horký letní víkend 2. – 4. 8. 2013 byl jakoby přímo stvořen pro vodní spanilou jízdu M&M teamu z regionů Davida Mrozka.

Někdo by si možná řekl, že ty vysoké letní teploty byly šílené, ale pro vodní hrátky našich makléřů to bylo nejlepší počasí, jaké jsme si mohli přát! Tým čítající 70 makléřů a jejich rodinných příslušníků, brázdil koryto řeky Moravy, počínaje v Postřelmově a konče v Litovli. Tak zeleno snad ještě na Moravě nebylo!

Útočištěm, pro svlažení našich rozpálených těl byl kemp Vila Háj, poblíž vesničky Třeština. V tomto kempu jsme strávili ve stínu stromů, pod čapím hnízdem 2 letní noci takže je možné, že se M&M team rozroste o další juniory.

Chceme moc poděkovat našim úžasným vodáckým instruktorům Dannymu, Honzovi a Filipovi, bez kterých bychom se možná i utopili. Děkujeme také Aničce z CK Povoda, která pro nás tuto akci zorganizovala. Díky patří rovněž všem vodákům z řad M&M, kteří se postarali o výbornou atmosféru a naplnili dny radostí a nadšením i z těch nejbanálnějších věcí, jako je třeba šplouchání vody.

V neposlední řadě patří jedno obrovské díky nejlepšímu řediteli Davidovi, který na nás neustále myslí a připravuje pro nás tyto perfektní výlety!

PS: Všichni jsme ve zdraví přežili, odnesl to jen chudáček ředitelův foťák - UTOPEN!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články