Spanilá jízda M&M teamu na řece Moravě

07.08.2013

Bylo to jedním slovem FAMÓZNÍ! Horký letní víkend 2. – 4. 8. 2013 byl jakoby přímo stvořen pro vodní spanilou jízdu M&M teamu z regionů Davida Mrozka.

Někdo by si možná řekl, že ty vysoké letní teploty byly šílené, ale pro vodní hrátky našich makléřů to bylo nejlepší počasí, jaké jsme si mohli přát! Tým čítající 70 makléřů a jejich rodinných příslušníků, brázdil koryto řeky Moravy, počínaje v Postřelmově a konče v Litovli. Tak zeleno snad ještě na Moravě nebylo!

Útočištěm, pro svlažení našich rozpálených těl byl kemp Vila Háj, poblíž vesničky Třeština. V tomto kempu jsme strávili ve stínu stromů, pod čapím hnízdem 2 letní noci takže je možné, že se M&M team rozroste o další juniory.

Chceme moc poděkovat našim úžasným vodáckým instruktorům Dannymu, Honzovi a Filipovi, bez kterých bychom se možná i utopili. Děkujeme také Aničce z CK Povoda, která pro nás tuto akci zorganizovala. Díky patří rovněž všem vodákům z řad M&M, kteří se postarali o výbornou atmosféru a naplnili dny radostí a nadšením i z těch nejbanálnějších věcí, jako je třeba šplouchání vody.

V neposlední řadě patří jedno obrovské díky nejlepšímu řediteli Davidovi, který na nás neustále myslí a připravuje pro nás tyto perfektní výlety!

PS: Všichni jsme ve zdraví přežili, odnesl to jen chudáček ředitelův foťák - UTOPEN!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články