Spanilá jízda těch nejlepších z regionu Davida Mrozka na Seychelách

24.05.2013

Ráj na zemi i na moři. Tak přesně tohle připravil regionální ředitel David Mrozek pro 6 nejlepších makléřů, 2 vedoucí a 1 hypotékářku ze svého regionu. Jízda to byla opravdu spanilá - luxusní katamarán, domorodý kapitán, skvělá parta, spousta skvělých nezapomenutelných zážitků! V termínu od 3. do 11. května 2013 si tato TOP sestava užívala zaslouženou odměnu za svou půlroční práci. Ti nejlepší, kteří dosáhli nejvyšších obratů v regionu dostali od svého ředitele osobní pozvání na plavbu katamaránem po Seychelských ostrovech!

Den za dnem přinášel neskutečné zážitky. Už od prvního dne všichni věděli, že to bude opravdová dovolená snů! Let trval čistého času 10 hodin, ale díky společnosti luxusní letecké společnosti Emirates nám to vůbec nevadilo a první den se tak mohl nést ve znamení poznání ostrova Mahé. Jako domorodci, ač se značně odlišnou barvou pleti, jsme si na zastávce počkali na MHD a vydali se za poznáním místních pláží. Tropické počasí bylo úžasné - sluníčko doslova pražilo, osvěžující pro nás byly krátké letní přeháňky.

Od druhého dne se náš lodní deník začal psát už výhradně na palubě katamaránu. Po pětihodinové plavbě, která pro mnohé z nás byla první zatěžkávající zkouškou, jsme se dostali k pobřeží ostrova Praslin. Tento ostrov pro nás byl výzvou k dobytí hustého tropického pralesa. Cesta pralesem bylo něco úžasného. Kolem nás spousta obřích stromů, nádherná příroda, naše oblíbenázelená barva byla všude. Velmi nás zajímaly seychelské kokosové palmy, jejichž obří plody jsou symbolem Seychel

Jeden z těchto kokosů jsme také věnovali jako poděkování našemu řediteli. Na řadu přišel také "želví ostrov", kde jsme se doslova mazlili se želvami i několik století starými. Jedná se o želvy obrovské, které už dnes ve volné přírodě nenajdete, protobyl pro mnohé z nás tento ostrov a setkání se želvami unikátním zážitkem. Naše plavba se dále ubírala na nejkrásnější místo seychelského souostroví, ostrov La Digue. Tady už nám opravdu všem padala brada úžasem. Našli jsme zde jedny z nejkrásnějších pláží světa. Dokonce jsme se odhodlali i  menších sportovním výkonům, když jsme si půjčili kola a projeli ostrov křížem krážem. V blízkosti La Digue nás také čekalo úžasné šnorchlování. Možná bychom vydrželi šnorchlovat celé dny, ale touha za poznáním dalších krás ostrova nás hnala dál.

Myslím, že fotky a video vám napoví mnohem více o tom, jak jsme se doopravdy měli. Při loučení nechyběly slzičky smutku i vděčnosti. Děkujeme ještě jednou z celého srdce našemu skvělému "Davovi", že nám připravil to, o čem bychom možná jen celý život snili! M&M reality je pro nás nejen prací, ale také možností plnit si své sny. M&M reality je pro nás opravdová rodina.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články