Špičku mezi motokrosovými týmy podporují i M&M reality

26.10.2016

Už dva roky podporují M&M reality motokrosový tým Rentor racing, který se účastní závodů na nejvyšší úrovni jak v České republice, tak v Evropě. „Na závodech u nás se umísťujeme do třetího místa,“ řekl Marek Vlček, zakladatel týmu, který zde působí již 25 let.

Tým Rentor racing čítá sedm jezdců, kteří se účastní celého spektra výkonnostních i věkových kategorií závodů. Na jejich cestě ke slávě je doprovázíme logem M&M reality, jak na motokrosových dresech a doprovodném oblečení. Rozdáváme také různé dárkové předměty, například klíčenky nebo balónky,“ dodal Marek Vlček.

Za sezónu, která trvá od dubna do listopadu, absolvuje tým Rentor na 30 závodů. Letos se tedy blíží poslední závod, ale jezdci už netrpělivě vyhlíží další sezónu 2017, opět za podpory M&M reality.

 (am)

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum