Špičku mezi motokrosovými týmy podporují i M&M reality

26.10.2016

Už dva roky podporují M&M reality motokrosový tým Rentor racing, který se účastní závodů na nejvyšší úrovni jak v České republice, tak v Evropě. „Na závodech u nás se umísťujeme do třetího místa,“ řekl Marek Vlček, zakladatel týmu, který zde působí již 25 let.

Tým Rentor racing čítá sedm jezdců, kteří se účastní celého spektra výkonnostních i věkových kategorií závodů. Na jejich cestě ke slávě je doprovázíme logem M&M reality, jak na motokrosových dresech a doprovodném oblečení. Rozdáváme také různé dárkové předměty, například klíčenky nebo balónky,“ dodal Marek Vlček.

Za sezónu, která trvá od dubna do listopadu, absolvuje tým Rentor na 30 závodů. Letos se tedy blíží poslední závod, ale jezdci už netrpělivě vyhlíží další sezónu 2017, opět za podpory M&M reality.

 (am)

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum