Špičku mezi motokrosovými týmy podporují i M&M reality

26.10.2016

Už dva roky podporují M&M reality motokrosový tým Rentor racing, který se účastní závodů na nejvyšší úrovni jak v České republice, tak v Evropě. „Na závodech u nás se umísťujeme do třetího místa,“ řekl Marek Vlček, zakladatel týmu, který zde působí již 25 let.

Tým Rentor racing čítá sedm jezdců, kteří se účastní celého spektra výkonnostních i věkových kategorií závodů. Na jejich cestě ke slávě je doprovázíme logem M&M reality, jak na motokrosových dresech a doprovodném oblečení. Rozdáváme také různé dárkové předměty, například klíčenky nebo balónky,“ dodal Marek Vlček.

Za sezónu, která trvá od dubna do listopadu, absolvuje tým Rentor na 30 závodů. Letos se tedy blíží poslední závod, ale jezdci už netrpělivě vyhlíží další sezónu 2017, opět za podpory M&M reality.

 (am)

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články